Rafting; Su üzerinde yapılan ve yapan kişiyi eğlencenin doruklarına çıkaran bir su sporudur.
Eğlence denince akıllara gelen yerlerden biridir Alanya. Rafting yapmak isteyenlerin tercih noktalarından birisidir. Alanya rafting turu adrenalini doruklara çıkartır. Heyecan arayanlar için mutlaka yapılması gereken bir turdur. Genç olanlar ve kendini genç hissedenlerin tercih etmesi gerekmektedir. Sağlık sorunu olan kimseler yapmamalıdır. Bu doğrultuda Alanya rafting turu, yerli yabancı fark etmez bütün herkese hizmet vermektedir.

Alanya Rafting Turudünyaca ünlü yer olan ve en güzel nehirlerimizden birisi olan köprü çay üzerinden başlayarak gerçekleşir. Botlarla birlikte tam 14 kmlik parkurlarla ve profesyonel rehberlerle gerçekleşmektedir. 14 kmlik parkur borunca çeşitli aktiviteler yapılır. Bu aktiviteler şunlardır; anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekmek, yüzmek, eğlenceyi daha eğlenir hale getirmek için animasyon ve elbette ki su karın acıktırır bu sebepten muhteşem bir yemek molası.
Ekibimiz işinde profesyoneldir. İlk kez deneyecekler için sert bir başlangıç gibi görünse de ekibimiz sayesinde başlangıçta duyulan korku yavaş yavaş son bulmaktadır.

Kaliteli personeliyle size hizmet vermekten kaçınmayan turlarımız kafanızda soru işareti olabilecek her soruya cevap verebilmenize olanak sağlar. Eğlenceyi yaşamak ve hissetmek için bütün turlarımıza katılmanızı tavsiye ederiz.
Tatil eğlenmek demektir. Tekne turumuzla, rafting turu yada hamam turu ile eğlenceye başlamak çok güzel olacaktır. Tüm ailenizin katılabileceği huzur verici turlar olacağından emin olabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments