Metin2 server sahiplerinin en çok istediği açtıkları server de oyuncunun olmasıdır. Bunun için metin2 reklam yapmaya çalışırlar, bu metin2 reklamlarında en etkili yöntem metin2 pvp serverler tanıtım siteleri ve facebook reklamlarıdır. facebook reklamları derken tabi sponsor reklam haricinde metin2 tanıtım sayfaları ve gruplarıda aktif olarak oyuncu bulmaya etkili bir yönetimdir. metin2 tanıtım sitelerinde minimum 50 TL ücret ile çok etkili bir giriş alabilirsiniz (300-500) oyuncusu garantisi vardır. Tabi ki sadece reklam verdiğiniz sitelerden giriş beklemeyin aynı zamanda oyununuzun düzeni ve kaliteli olması durumdan daha fazla oyuncu kazanma şansına sahipsiniz işin kısacası 1 – 2 aylık serverler ile bu işe girmeyiniz.

Tanıtım yaptıracağınız sitelerin google ve yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda olmasına dikkat edin. Biz türk milleti olarak zor olanı severiz onun için emek serverler tercihler arasında yer almaktadır tabiki wslik pvp serverler de tutulur ama oyuncusu kısa süre içerisinde oyuncu çoğalır kısa süre içinde de azalır onun için de de editsiz serverler genelde en çok tercih edilen metin2 pvp serverler’dir metin2 tr ye gelen beta dönüşümleri oyunun kalitesini ve oyuncu kaybetmesine sebep olmuştur onun için açtığınız emek serverler de beta dönüşümlerinin olmamasına özen gösteriniz buradaki maksat eski metin2 tr yi anımsatmak ve eski eğlenceli günlerine geri getirme çabalarıdır.

Metin2 pvp oyuncuları genelde girdikleri serverde sadece 1-1 savaş yapmak da değillerdir. Lonca kurup lonca savaşlarına katılarak server de hem lonca krallığını kazanmak hem de lonca başkanının server de kral karakterine sahip olması onlar için inanılmaz bir haz vermektedir. buda metin2 oyuncularını kızdırıp diğer oyuncuların daha fazla oyun oynama iştahları geliyor ve serverde kral karakter olmak için oyunda ücretli eşya satın alarak diğer oyunculardan güçlü olmaya çalışırlar bu bi nevi kendine güvenmiyor ve özellikli eşya ile savaş yaparak kral tagını almaya çalışırlar .

Oyunun genel eşya özelliklerinden daha yüksek olarak satın aldıkları bu eşyalara edit eşya adı verilir ve bunuda sadece server sahipleri genelde markete değil el altından satmaya çalışırlar ve satarlar da bu yaptıkları diğer oyunculara karşı haksızlık olsa da server sahipleri de bir yeden para kazanmaları ve o serveri ayakta tutmaları için böyle yöntemlere başvururlar. Tabi onlarda haklı oyunun da aylık bir ödemesi olduğu için onlarında kazanmaları lazım ama pvp serverler olarak edit item sattıkları için bi zaman sonra server boşalmaya başlıyor.

metin 2

Piyasadaki tüm serverlerin bir ömrü var ondan sonra zaten sürekli yeni yeni serverler ortaya çıkıyor ve oyuncular sürekli oyun değiştirmek zorunda kalıyor güvenilir ve kaliteli server bulmak zor olduğu için oyuncular geneli bu yönteme başvurmak zorunda kalıyorlar. Metin2 deyince profesyonel oyuncular için bir yaşam tarzıdır artık onlar gözü kapalı oyunda ne var ne yok her şeyini biliyorlar ama sadece oyunu çözmüşler nerde ne var biliyorlar profesyonel savaş yapmasını neresi onları daha iyi exp kasmasını biliyorlar ve bilmeyenlere yardım ederek iyimserliklerini oyunda kullanır ve saygı görmeye başlarlar .

Oyun içerisinde bulunan yetkililer oyunun düzenini sağlamak için görünmez olarak gezerler ve oyunda saygısızlık yapan küfür argo kelimeler kullanan oyuncuları cezalandırır ve oyundan atarlar ya sınırsız atarlar yada 1 haftalık hesabı engeller oyuna girişini yasaklar süreli atılan oyuncular açılmasını beklerler ve diğer oyunlara bir deha başlama gereksinimi duymazlar iyi oyunlar .

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments