Oyun için oluşturulmuş olan internet sitelerinin hemen hemen tamamında vardır dünyanın en zor oyunu. Bir adet kırmızı bir kareyi farklı farklı labirent şeklindeki bölümlerden geçirerek her seviyeyi geçiyorsunuz. Ancak her bölümde yer alan hareketli nesneler siz dokunursa yanıyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Anlatıldığı zaman tokoyunun en meşhur oyunlarından biri olan bu oyun çok kolay oynanan bir oyun gibi geliyor ancak seviyeler ilerledikçe oyunu tamamlamak neredeyse imkansız hale geliyor.

İşte tokoyun.com sitesi bir ilke daha imza atarak sitemiz kullanıcılarını çıldırtan bu zor oyunun inadına, onu yenecek bir oyun üreterek dünyanın en kolay oyununu vizyona çıkardı. Dünyanın en kolay oyununun oynanma mantığı da aynı dünyanın en zor oyununda olduğu gibi, her bölüm bir sonraki bölüme göre daha zor ancak en zor olan bölüm bile çok fazla kolay. Dünyanın en zor oyununa inat tokoyunda bulunan dünyanın en kolay oyununu hemen bitirecek hiçbir seviye arasında takılmadan hızlıca ilerleme kaydedeceksiniz.

Belki de oynadığınız oyunlar içerisinde en hızlı oynanan oyun arasında olan dünyanın en kolay oyununun dünyanın en zor oyununa göre bu kadar kolay olmasının sebebi ise hareket eden tüm nesnelerin çıkarılmış olması. Eskiden sizi yakalayan bölümü geçmenize engel olan her bölümü size baştan oynatan sıkıcı hareket eden nesneler artık dünyanın en kolay oyununda yok. Bilgisayarının klavyesinde yer alan yön tuşlarını kullanarak kendi küçük kutunu aşağı yukarı ve sağa sola hareket ettir ve açık mavi olan yerler arasında hareket et, her bölümü kolaylıkla geçtiğini fark edeceksin. Tabi ki kolaylıkla olacak çünkü oyun dünyanın en kolay oyunu. Tokoyun.com olarak sizlere eğleneceğiniz en güzel oyunları sunmaktan gurur duyarız.

oyun

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments