Bildiğimiz gibi gelişen teknoloji yanında yeni reklam ve farklı para kazanma yöntemleri çıkartıyor. Bende bugün sizlere internetten evde sadece 10 – 20 dakikanızı harcayarak para kazanma yöntemini anlatacağım. Oldukça basit bir sistem sadece android işletim sistemli telefonlarınızda kullanıyorsunuz. Hiçbir dolandırıcılık ve sahtekarlık söz konusu değil. Firmanın kazancı reklam verenlerden karşılanıyor, sizin whaff para kazanmak için tek yapmanız gereken günlük görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızı davet etmek.

Getirdiğiniz üye başına 0.30 dolar veriyor, bu 10 kişi getirince büyük miktarlara ulaşıyor. Diyelim ki günlük 10 kişi getirdiniz, 0.30 x 10 3 Dolar eder 3 dolarda 9 TL eder. Günlük 10 lira varsayalım aylık en kötü 300 lira kazancınız olur. Görevlerle beraber tahminen 350 TL net kazanç elde edebilirsiniz. Tabi günlük 20 kişi getirirseniz ikiye katlanacaktır bu kazanç.

Birazda görevlerden bahsetmek istiyorum, günlük 5 – 6 tane görev hesabınıza tanımlanır. Sizin yapmanız gereken 1 dakika oynamak indirmek veya hergün oyuna girmektir. Böylecede hesabınızdaki paralar çok çok artacaktır.

Benim kodum CA80442 google playden indirip giriş yaparken bu kodu yazarsanız sizde bende bonusumuzu alırız. En önemli konu ödeme kanıtlarını sizlerle paylaşmak istedim whaff rewards gerçekten güvenilir bir firmadır.

dc98d7ed51ac214dc383bca02ee45218

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments