Mobil kırma eleme tesisi genellikle maden ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Mobil olmasının avantajları sabit tesislerin çalışamayacağı bölgelerde yani dar alanlarda ve engebeli arazi koşullarında çok rahat çalışabilmeleri aynı zamanda tek şase üzerinde kurulu oldukları için çalışma alanları içinde istediğiniz yere çok rahat bir şekilde nakledebilmenizdir. İçerisinde bulunduğu primer çeneli kırıcı sayesinde istenilen sertlikteki malzemeyi rahatlıkla kırabilen bu mobil konkasör tesisimiz uzun yıllar boyunca güvenle ve yüksek performansla kullanabileceğiniz bir tesistir.

Mk Makine siz değerli işletmeler için yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyi yüksek mühendislik ve 1. kalite malzemeler kullanarak bu tesisimize aktarmış ve tamamen sizler için yüksek performanslı bir tesis imar etmiştir. Sektörün öncü kuruluşu olarak sadece kullanmaya başladığınızda değil alırken dahi kar etmenizi sağlamak için fiyatlarımız sektörün uygun ve öncü fiyatlarındandır. Sizde geleceği gören işletmeler arasına katılmak ve sektörün birkaç adım önüne geçmek için bizi arayarak fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Çok kolay nakliye, montaj ve de montaj özellikleri aynı zamanda kolay bakım ve düşük maliyetler ile çalışan tesisimiz tek bir operatör ile rahatlıkla idare edilebilmektedir. İçinde bulunan ekipmanlar sayesinde kırma kapasiteleri değişebilir ve farklı performanslar ayarlayabilirsiniz. CE (Avrupa) standartlarında üretilen ürünümüz tamamen insan ve doğa dostudur.

Siz değerli işletmelerin her daim yanında bulunan firmamızı 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz zaman arayabilir hem size sunduğumuz avantajlardan ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz hem de yılların bizlere vermiş olduğu bilgi ve tecrübelerden faydalanabilirsiniz. Sektörün öncüsü olan firmamızın diğer ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya mobil konkasör tesisimizle ilgili istediğiniz her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments