Bozukkol, en güncel oyun haberlerini ve oyun incelemelerini, en kısa sürede sizlere ulaştıran oyuncu platformudur. Windows başta olmak üzere PlayStation, Xbox gibi çeşitli platformlar üzerinde oynanabilen oyunların haberlerini, Bozukkol’da bulabilirsiniz. Bilgisayar ve internetin, hem ülkemizde hem de dünyada oldukça yaygınlaştığı bu son 10 yıl içinde farklı firmalar, farklı alanlarda yüzlerce yepyeni oyunu çeşitli platformlar için piyasaya sürdü. Hergün bu kadar oyunun piyasaya eklenmesiyle birlikte, oyuncular geniş bir oyun havuzunun içinde kalarak ne tür oyun tercih edeceklerini bulamadılar. Bozukkol, her oyunun üretici firmasıyla ilgili en güncel haberleri, oyunun yapımcıları ile bilgileri, grafik seviyelerini, oyuna gelen güncellemeleri ve oyun ile ilgili diğer önemli haberleri kaleme alır.

Dolayısıyla oyuncular, Bozuk Kol sayesinde aradıkları kriterlere uygun oyunları, çok daha kısa süre içerisinde bulabilir. Bozukkol, sadece Windows üzerinde hizmet veren bir platform değildir. Çok kısa bir süre önce Android platformunda da “Google Play Market” üzerinden oyuncuların kullanımına sunulmuştur. Android uygulama tasarımı, site tasarımından tamamen bağımsız ve özel olarak geliştirilmiştir. Bozukkol’a eklenen herhangi bir haber olduğu zaman, anında bildirim alarak bu haberleri ilk olarak siz okuyabilirsiniz. Ayrıca Bozukkol uygulamasını Google Play’de puanlayıp yorumlayarak, Bozukkol üreticilerine destek sağlamış olursunuz. Bozukkol, tamamıyla okuyucunun göz zevkine hitap eden bir uygulamadır. Maddi çıkardan ziyade, ulaşılmak istenen kitle sayısı ve ziyaretçi memnuniyeti, Bozukkol için daha önemlidir. Dolayısıyla gerek site içerisinde gerek de android uygulama içerisinde herhangi bir pop-up türü reklam ile karşılaşmaz, incelemek istediğiniz oyun haberlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Son günlerde oyun sektörünü derinden ilgilendiren ve neredeyse tüm oyuncuların dikkatini çeken bir güncelleme ise “Knight Online” adlı strateji ve savaş oyununun, Steam platformuna gelmesi oldu. An itibari ile Knight Online Haberleri’ne, Steam kategorisi üzerinden ulaşarak haberdar olabilirsiniz.

Bozukkol, sadece yazar ekibinden değil, inceleme ekibinden de oluşmaktadır. Piyasaya yeni sürülen oyunlar ilk olarak Bozukkol inceleme ekibi tarafından test edilir ve Bozukkol üzerinde inceleme kategori başlığı altında paylaşılır. Oyunun gördüğü ilgi seviyesine göre oyuna gelen güncelleme haberleri Bozukkol üzerinden aktarılmaya devam edilir. Bozukkol, Türkiye ve Dünya genelinde en çok tercih edilen oyun haberleri paylaşım platformlarından biridir. İnternet sitesi üzerinde bulunan Alexa verileri de Bozukkol’un, dünyada söz sahibi olan bir platform olduğunun kanıtı olabilecek niteliktedir. Bozukkol’un telif hakları tamamıyla gizli tutulmaktadır. Bozukkol, hiçbir şekilde diğer platformlardan alıntı içerik paylaşan bir blog değildir. Aynı şekilde diğer platformların da Bozukkol üzerinden alıntı makale yayınlaması tamamıyla yasaktır. Bu tür bir alıntı makaleye tanıklık ederseniz telif@bozukkol.com mail adresi üzerinden, Bozukkol yönetim ekibini durumdan haberdar edebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya adresleri ile ilgili bilmediğiniz veya aklınıza takılan soru işaretlerini social@bozukkol.com mail adresine mesaj olarak göndererek soru işaretlerinizin çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bozukkol üzerindeki çeşitli reklam alanları satılıktır. Siz de Bozukkol internet sitesi ve android uygulamasına reklam vererek ziyaretçi kitlenizi arttırmak istiyorsanız, Bozukkol üzerinden çeşitli boyutlarda reklam alanları satın alabilirsiniz. Reklam alanları ve fiyatlandırmalar ile ilgili daha detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz reklam@bozukkol.com mail adresi üzerinden öğrenmek istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Tüm bunların dışında Bozukkol, ziyaretçileri ile 7/24 iletişim içinde olarak Bozukkol’un daha iyi yerlere gelmesini hedeflemiştir. Dolayısıyla info@bozukkol.com mail adresi üzerinden, Bozuk kol ile ilgili şikayetlerinizi, ayrıca Bozukkol’un daha geniş bir kitleye yayılması için fikir önerilerinizi bu mail adresi üzerinden bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Ayrıca Bozukkol ailesine gönüllü olarak katılarak Bozukkol için makale yazmak isterseniz, yine aynı mail adresi üzerinden bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

Bozukkol, bileşen yerleşim yerlerine oldukça özen göstermiştir. Bileşenler tamamıyla okuyucunun sitede daha rahat hareket etmesi ve bilgilere çok daha kısa sürede erişmesi amacıyla doğru yerlere yerleştirilmiştir. Siteye eklenen en güncel haberleri, anasayfa üzerindeki manşet bölümünden okuyabilirsiniz. Tüm bunların dışında Bozukkol, sosyal medya üzerinden de etkileşim içinde olan bir kuruluştur. Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarından da bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca okuduğunuz makaleler ile ilgili görüş ve yorumlarınızı, yazının alt bölümünde bulunan yorumlar bölümünde paylaşarak, aynı haberi okuyan diğer oyuncuların da fikirlerinizi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Halis KAYA
3 yıl önce

Merhabalar,

Çok yakında Türk yazılım ekibi tarafından geliştirilen Dr. Slither isimli oyunumuzu yayına alacağız. Oyunumuz yayına alanmadan önce test ve inceleme yapmak isterseniz özel grubumuza davet etmekten büyük mutluluk duyarız.