Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz gibi film, tarihi bir bakımdan ilkin hareketli resimlerin önceden kaydı ve gösterilmesi için kullanılan ana bir terimdi. Ancak daha daha sonra genelleştirilmiştir. Filmin terimi ile birlikte “Sinema” ve “Gümüş ekran” gibi terimler de çokça kullanılmaktadır. Herhangi bir film oyuncusu veya yönetmenin; oynadığı, yönettiği, yazdığı vb. tüm filmlerin tam listesine ise filmografi denir.

Peki biz bu güzel filmleri sinemada izleyemediysek, nerede izleyeceğiz ?

İşte cevabı; Türkiye’nin film sitesi sinemasta film severler ile buyuk bir aile olmaya hazırlanıyor kaliteli alt yapısı ve muhteşem arayüzü ile rakipsiz bir film izleme platformudur. Kullanıcı bazlu bu platformda sadece bir üyelik bildik bir üyelik değüldir sizi takip eden ve sizi uyaran bir üyelik sahibi oluyorsunuz nasulmı izlenen filimleri hatırlıyor, favori filmlerinizi biliyor ve sizin izlediğiniz filmleri kayıt ediyor, Sizlere eşsiz bir film izleme keyfi sunuyor.

Tek part film izleme sistemi ile partların silinme derdi olmadan ve film’in tüm detaylarına bakacağınız bir platformdur sinemasta. Sizde bu deneyimi yaşamak için hemen siteyi ziyaret ederek, filmin keyfine varın.

Peki telif sıkıntısı ne olacak diyorsunuz duyuyor gibiyim, değil mi ?

Web site uyar kaldır sistemini benimsemiştir ve sitede yer alan tüm filmler tam olarak “video paylaşım siteleri” aracılığıyla paylaşılmaktadır. Sinemasta kendi web sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından tamda bu konuda bir telif hakkı ve sorumluluğu kabul etmemektedir.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments