Google arama motoru konusunda tekel olarak tercih edilse de diğer arama motorları olan Yandex ve Bing’de sürekli olarak algoritmalarını geliştirmeye devam ediyor. Fakat bir internet sitesine sağlanan ziyaretçi sayısını incelediğimizde %80 Google, %10 Yandex %5 Bing ve diğer %5’lik kısmı diğer arama motorlarının paylaştığını görmekteyiz. Bu durum da internet kullanıcılarının ilk olarak tercih ettiği arama motorunun Google olmasının sebeplerindendir.

İnternet sitelerinin hedef kitlesine ulaşmasını, ziyaretçi sayısını arttırmasını ve site üzerinden sağlanan geri dönüşümün arttırılması için gerekli olan işlem ise SEO çalışmasından geçmektedir. WEBTURES seo alanında verdiği sitelere özel seo optimizasyon hizmetleri ile internet dünyasında kaybolmanızı engelleyerek hedef kitlenize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olmaktadır.

SEODünya çapında yer alan SEO ve SEM firmaları arasında bir Türk markasının da yer alması haklı gururun yaşanmasını sağlıyor. WEBTURES ise İrlanda şubesi üzerinden global pazarda kaliteli bir seo alt yapısına ihtiyaç duyan firmaların yeni bir çözüm ortağı olmayı amaçlıyor. Bünyesinde bulunan seo uzmanları ile önce sitelerin teknik değerlerini analiz ederek ardından buna uygun olabilecek bir çalışma stratejisi hazırlıyor.

WEBTURES seo çalışmalarında anahtar kelime seçiminde ise minimum maliyet ile maksimum geri dönüş sağlayabilecek potansiyele sahip anahtar kelimeler belirleyerek bu kelimelerde sitenin otoriter olmasını sağlıyor. Bir internet kullanıcısı ihtiyacı olan şey ile ilgili yaptığı aramada genellikle ilk sıradaki siteleri tercih ettiğinden daha arka sayfalarda yer alan sitelerin bu konuda çok fazla şansı kalmıyor.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments