21. yüzyılın yükselen değeri; arama motorlarında sıralama değiştirme uzmanlığı. SEO Arama Motoru Optimizasyonu hakkında en temel prensiplerden en son güncel deneyimlere en kapsamlı analizlerden, kullanıcı alışkanlıklarına; aklınızda ne varsa bulacağınız bir konferansa davetlisiniz. SEOzone’15 dünyanın en ünlü SEO uzmanlarını SEOzeo firması aracılığı ile Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansında bir araya getiriyor.

Arama motorlarında en üst sıralardaysanız, kullanıcılar bir ürün veya hizmet aradığında sizinle karşılaşıyorsa, pazarlama arenasında ringe daha güçlü çıkıyorsunuz demektir. Kaliteli ve özgün içerikleri doğru anahtar kelimelerle hazırlamışsanız, şampiyon sizsiniz demektir. Arama motorları sıralamasının ve kaliteli özgün içeriklerin öneminin farkında olan Türkiye’nin lider ve inovatif SEO şirketi SEOzeo ticari varlığınızı güçlendirecek ve karınızı arttıracak çözümlerle önemli bir etkinliğe daha imza atıyor.

Web siteleri kullanıcılara sadece bir anahtar kelime kadar uzaktayken, aynı hizmet ve ürünü tedarik eden sayısız firma varken, kullanıcıların karşısına ilk kim çıkmak ister? Web sitenizde gerçek kullanıcı trafiğinin artacağı, bloglarınızın keşfedileceği, ürünlerinize yeni yorum eleştiri değerlerinin katılacağı bu dijital ortamda fark edilir olmak zorundasınız. İşte tam da bu amaca yönelik bir etkinlik başlıyor. 27-29 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Şişli Marriott Hotel’de gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Konferansı; dünyaca ünlü SEO uzmanlarını bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşması için ağırlıyor.

Gelişmiş on-site SEO adımlarını kavrayacağınız, SEO uzmanlığındaki parlayan noktalar, SEOzone’15’te konuşuluyor. Web sitenizdeki gerçek kullanıcı trafiği nasıl arttırılır, kullanıcılar en çok neleri tercih ediyor, en üst sıralarda nasıl ve kimlerle karşılaşıyor, sayfa SEO’ları nasıl yapılır, SEO analizleri ile müşteri portföyünü hem geliştirip hem kategorize edilebilir mi, doğru SEO stratejisi nasıl kurulur, kaliteli ve özgün içerikte doğru anahtar kelimeler bana neler kazandırır, pazarlama hedeflerimle SEO analizlerini nasıl senkronize çalıştırabilirim ? Siz soracaksınız, dünyaca ünlü SEO uzmanları cevaplayacak.

Arama motorları alanında, aranılan bir SEO uzmanı olmak, bilgi ve deneyimlerinizi geliştirmek istiyorsanız SEOzeo’nun aracılık ettiği bu etkinlikte kariyerinizin dönüm noktasını şekillendirebileceksiniz. Web sayfalarının arama motorları aracılığı ile optimize edilmesi konusunda çok kapsamlı ve karmaşık algoritmalar en yetkin SEO uzmanlarınca, en yalın ve en anlaşılır şekilde anlatılıyor. Dünyadaki pazarlama stratejileri ve kullanıcı alışkanlıklarına göre şekillenen en yeni SEO kriterlerini dünyanın ve Türkiye’nin en önemli SEO uzmanlarından dinleyecek, workshoplarla deneyimlerinizi artıracaksınız.

SEO alanında Türkiye’nin iyi firmalarından biri olan SEOzeo tarafından düzenlenen etkinlik Türk SEO uzmanlarına bilgi birikimini  açısından müthiş katkılar sağlıyor. 

Etkinlik programı ve daha detaylı bilgi için www.seozeo.com.tr sayasını ziyaret edebilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments