Daire satın almak istiyorsunuz ama emlaklarla uğraşmak istemiyorsunuz. Zaten bütçenizde emlağa ücret verecek kadar geniş bir bütçede değil. Her sokağı, her caddeyi sahibinden satılık bir ev bulma ümidiyle dolaştınız. Ancak hala bulamadınız mı? On beş dakikalık çay molanızda bile ev arayabilseniz aslında ne kadar da güzel olur değil mi? O zaman sahibinden satılık daire ilanlarına en kolay şekilde ulaşabileceğiniz EmlakJet bir tık uzağınızda. Burada isteğinize uygun birçok seçenek ile karşılaşacaksınız. Hangisini seçmek istediğiniz ise tamamen size kalmış.

Satılık dairenizin hangi semtte olmasını istiyorsanız o semti arama motoruna yazdığınızda o bölgede sahibinden satılık olarak ilanı verilmiş tüm daireler önünüze serilecek. Aramalarınızı kaydedebilecek ve sosyal ortamda arkadaşlarınızla paylaşarak onların fikirlerini hızlıca öğrenebileceksiniz. Aramalarınızı fiyatlarına ve yüzölçümlerine göre sıralayabilirsiniz. Aradığınız daire iki odalı, üç odalı hiç fark etmez aradığınız her oda sayısına göre size uygun bir ilan mutlaka bulacaksınız. Yaşayacağınız dairenin bulunduğu bina yeni mi olsun yoksa sağlam olduktan sonra mimarisinin sizin için bir önemi yok mu? Buna göre binanın yaşına göre arama yapabilirsiniz. Isıtma seçeneklerine varana kadar seçeneklerinizi girdiniz ancak baktığınız evler sizin hayalinizdeki evlerden değil. Hayal kırıklığına uğramayın. Sizin girdiğiniz özelliklere göre bir ev mutlaka çıkacak ve çıktığında haber verilecektir. Nasıl mı? Mail adresinizi, telefon numaranızı isim soy isim ile EmlakJet’e gönderiyorsunuz ve isteklerinize uygun bir ilan geldiğinde Emlak Jet sizlere haber veriyor. Bu ev beni bulsun seçeneği sayesinde bu durumu aktifleştirmiş oluyorsunuz. Siteye üye olduğunuzda da tüm duyuru ve kampanyalar ister mail olarak ister SMS olarak size bildiriliyor. Böylece hayalinizdeki daire satılığa çıktığında başka birisi satın almadan hemen siz satın almak için iletişime geçebiliyorsunuz.

Satılık konutlarda daire dışında bakacağınız seçenekler de mevcut. Köy evlerinden tutunda dağ evlerine kadar birçok arama yapabilirsiniz. Dairenizin bahçe katında, yarım veya tam bodrumda ya da binanın en tepesinde olmasını istiyorsanız yine seçeneklerinizi bu durumlara göre daraltabilirsiniz. Siz ne istediğinize karar verdikten sonra EmlakJet daima sizin için en iyi seçeneği sunacaktır.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments