Bir milleti kurtaran en büyük unsur eğitim ve dolayısıyla öğretmenlerdir. Öğretmenler cehaletin düşmanı olup, insanları her konuda bilgi sahibi yapmak, hayata hazırlamak, doğru yollardan geçmesini sağlamak gibi büyük görevler üstlenen insanlardır. Toplumda adeta bir sevgi elçisi rolünde olan, ülkeler değil gönüller fetheden öğretmenlere Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk tarafından 24 Kasım tarihi adanmıştır. Bu tarih Öğretmenler Günü olarak kabul görmüştür. Öğretmenler Günü’nde onların birer temsilcisi olan ve yansımalarını taşıyan bizler, onlar için üzerimize düşeni yapmalıyız. Emeklerinin karşılığı asla ödenmez ancak onlara başarılı bir öğretmen olduklarına ikna edebilir, onları hatırlayıp güzel hatıralar eşliğinde mutlu edebiliriz. öğretmenler günü hediyeleri konusunda her zaman tereddüt yaşanabilir. Çünkü çok büyük bir saygı duyduğumuz ve bizim için çok önemli bir yere sahip olan öğretmenlerimize mütevazı, anlamlı ve kalıcı bir hediye vermek isteriz.

Öğretmenler Günü hediyeleri bazen kullanışlı bir cüzdan, bir dolma kalem, bir aksesuar, bazen tamamen dekoratif amaçlı bir obje olabilir. Asıl olan öğretmene kendini özel hissettirecek bir hediye vermek ve onda kalıcı olacak bir hatıra bırakmak. Ve tabii ki yılın bir günü değil her zaman sevildiğini ve hatırımızdan çıkmayacağını hissettirecek güzel sözlerle onu mutlu ederek unutmayacağı bir Öğretmenler Günü yaşamasını sağlamak.

Öğretmenler Günü’nde Hediyesepeti.com’dan Alınabilecek Hediyeler

Saatli Ahşap Foto

1

Öğretmeniniz için dekoratif amaçlı bir hediye hazırlamak istiyorsanız böyle bir obje tercih edebilirsiniz. Üzerine lazer sistemiyle işlenen fotoğraf ve anlamlı mesaj öğretmeninize kendini çok özel hissettirecektir. Öğretmenler Günü hediyeleri arasında hem erkek hem de bayan öğretmene verilebilecek, üzerinde saat yer alan bu ahşap foto evin en güzel yerini süsleyecek, öğretmeniniz için uzun yıllar kalıcı, şık bir hatıra olacaktır. Ahşap fotoğraf lazer ile işlendiği için asla silinmez ve bozulmaya uğramaz. Bu ahşap fotoğraf üzerine öğretmeniniz için güzel bir mesaj da ekleyebilirsiniz. Ona karşı hissettiğiniz güzel duyguları, şükran ve minneti bir de bu seçenek ile iletmek hoş bir hareket olacaktır. Öğretmeninize verdiğiniz kıymeti ve saygıyı gösterebileceğiniz, istediğiniz gibi hazırlatabileceğiniz bu hediye Hediyesepeti.com’da Öğretmenler Günü için ideal bir tercih olacaktır.

 

Bayan Öğretmenlere Özel Hediyelik Kalem

2

Bayan öğretmenlerimize hediye seçerken hediyenin olabildiğince şık ve gösterişli olması gerektiğini düşünürüz. Ya da bayana özel bir hava taşımalıdır. Öğretmenlerimize hediye edebileceğimiz seçeneklerden ilk akla gelen bir kalemdir. Ancak bu kalemin kaliteli, şık ve kullanışlı olması gerekir. Bu özel hediyelik kalem metal bir tükenmez kalem olup altın rengi detaylarıyla çok şık gözükmektedir. Bayan öğretmenlere Öğretmenler Günü’nde vermek için ideal bir seçenek. Kalem üzerinde öğretmeninizin isminin yer alması onu daha da mutlu edecek ve kendini özel hissetmesini sağlayacaktır.

 

Dünyanın En İyi Öğretmenine Kupa

htmlimage

Öğretmenler Günü hediyelerinin öğretmen temalı olması, öğretmeninize hitap etmesi hediyeyi daha bir özel kılacaktır. Öğretmenini dünyanın en iyi öğretmeni olarak görenler için bu porselen kupa alınabilecek iyi bir hediye seçeneği. Öğretmenler Günü’nde hoş bir hatıra bırakmak ve öğretmeninizi mutlu etmek için böyle bir hediye tercih edebilirsiniz.

 

 

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments