Merhaba değerli takipçilerim, bugün sizlere korsan oyunların sizlere ve oyun yapımcılarına verdiği artıları ve eksi yönlerini anlatacağım. Yıllardır insanlar hep oyunun ücretsizi varken ben neden satın alayım algısına düşmüştür. Ancak bunun bizler için faydası olduğu gibi oyunun yapımcılarına da faydası vardır. Siz Google arama motoruna full oyun indir yazarsınız adamlar sabah akşam demeden oyun için uğraşırlar ve emeklerini yemiş olursunuz. Ancak firmalar müdahale edip milyonlarca tazminat açacağı yere, viral reklamlarının yapılmasını isterler. Sen ücretsiz olarak oynarsın oyunu çok sevip arkadaşlarına söylersin, o diğer arkadaşına söyler ve öyle yayılır. Reklam yapıldıkça satışlarıda daha çok artar bu sayede oyunu ücretsiz vererek reklam yapmış olur. Hatta şöyle diyebilirim ki diğer reklam türlerinden daha da etkilidir.

Sizler için zararlarına gelecek olursak full oyun indirmek bilgisayarınıza virüs sokabileceği gibi multiplayer hesaplarınız da çalınabilir. Bunun için güvenilir full oyun indirme sitelerine ihtiyaç vardır, googlede her bulduğunuz oyunu indirmemeli  siniz. Benim size önereceğim bu site yıllardır başka kollarda da projeler yapan bir site, kazancını banner reklamlardan sağladığı için virüs koyma gibi bir olayları yok. İndirdiğim tüm oyunlar ise hatasız ve sağlıklı oluyor. Diğer sitelerde oyunu indirdiğiniz de nasıl kuracağını bilmezsiniz belki değilmi, ancak bu site 7/24 yorum alanından destek veriyor ve sizler için rehber dosyalar sunuyor. Önerdiğim sitenin adı ise “Arşiv İndir” mobilden, masaüstünden veya tüm cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Demem o ki piyasadaki diğer sitelere güvenmeyiniz, indirmeden önce yorumlara ve yıldız oylamalara bakınız. Google’de üste çıkıyor diye herşeye kanmayınız. Bu sizin güvenliğini koruduğu gibi, oyun yapımcılarının de reklamını yapmaya yardımcı olacaktır. Bu yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim diğer yazılarımda görüşmek üzere.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments