Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz gibi bu aralar pek sosyal aktivite yapmıyorum. Bunun birçok sebebi var ancak şuan yenisini yapmaya karar verdim. Her hafta 2 web sitesinin tanıtım yazısını detaylı incelemeler ile yazıp geniş çaplı sosyal ağlarda duyuracağım.

En önemlisi ise tanıtım yazısını facebook reklam hizmetinde 100.000 erişimlik reklamını yapacağım. Bu sayede sizde bende gelişeceğiz, hatta size süper bir haberim daha var; 450 grup tanıtımı (her grup 1000 kişi veya daha fazla tahminen 450 x 1000 = 450.000 kişi ediyor) arama motoru kaydı, 2 adet forum tanıtımı, youtube videosunda tanıtım ve açıklama, web sitemden 1 ay link kazanan 2 kişiye hediye !

Tek yapmanız gereken yeni youtube hesabıma aşağıdan abone olup, facebook veya diğer sosyal ağlarınızda herkese açık olarak paylaşmak. Kriterler nelerdir derseniz ki diyeceğinizden eminim. İçerik,sosyallik,özgünlük ve tasarım olarak incelenecektir. Dikkat etmeniz gereken bir konu ise linkleri silmemek, her hafta sitenizi güncelleyerek yeniden katılabilirsiniz.

Mobilden Girenler Forma Buradan Ulaşabilir

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments