Merhaba arkadaşlar, size bugün webmasterlar için yararlı bir site anlatacağım. Bu sitenin adı WebmasterAnaliz aylardır çalışmaları süren bir forum. Gerek arayüz gerek bulundurduğu araçlar bakımından yıllardır bizlere yardımcı olan mevcut forumlardan eksik olmaması için bizzat forum ekibi tarafından eklentileri yazılmış, mevcut eklentileri daha işlevsel hale getirilmiş ve forum sade, hoş biraz da farklı bir hale sokulmuştur.Webmaster Araçlarında mevcut forumlardan farklı olarak sıra takibi, site analiz takibi ve backlink takibi araçları küçük bir kampanya ile üyelere ücretsiz sunulacaktır. Bunun için forumu ziyaret edebilirsiniz. Bu üç araçtan kısaca bahsetmek gerekirse:
Site Analiz Takibi: Sitenizin analizini 12 saatte bir yaparak yükselişini takip eder ve bunları size rapor eder.
Sıra Takibi: Eklediğiniz anahtar kelimelerde sitenizi 24 saatte bir taratarak sıra değişimlerini analiz eder ve size verimlilik raporu sunar.
Backlink Takip: Bir siteden aldığınız linkinizi 12 saatte bir kontrol ederek kaldıırp kaldırılmadığını, linkin kaç saattir bulunmadığını rapor eder.

Yıllardır mevcut forumlara özenerek açılan yeni forumlar hepimizin bildiği gibi kısa sürede sönüp kalmıştır. Bunun en büyük sebebi gerekli çalışmaların ve emeğin verilmemesi ya da bir heves olarak başlayıp karşılığının hemen alınmak istenmesidir. Bu forumlardan farklı olarak WebmasterAnaliz sabırlı ve uzman arkadaşları ile aylarca çalışmış, webmasterlara ve webmaster olmak isteyenlere güzel bir ortam sunmayı hedeflemiştir. Güzel bir hizmet verildiğinde Türk milleti olarak her zaman karşılığını verdiğinizi bildiğimiz için bu konuda bir kaygımız yoktur.
Hepinizi bu yeni ortama davet ediyoruz. Sağlıcakla kalın.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments