Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere hangi markaların bağımlısıyız miminin cevabını vereceğim. Öncelikle beni bu güzel mime katan Can Yiğiterol’a teşekkürler. Bildiğimiz gibi herkesin sevdiği yani favorisi olan markalar var, bazıları ise sadece hava olarak kullanıyor. Benim kullandığım markaların en iyi yönünün dayanıklı olması tercihimdir. Görünüşe pek önem vermem denebilir. Lafı fazla uzatmadan başlamak istiyorum ki ilk başta mimlediğim kişileri söylemek istiyorum. Mimlediğim kişiler Murat Dinç ve Behice Elif Uçar en kısa sürede dönmeniz dileği ile 🙂

20150830094115

Logitech Mause ve Klavye

Okulumdaki bir çekilişte hediye olarak kazandığım ve kalitesi ile yeni tanıştığım markadır. Özellikleri gerçekten çok güzel, dayanıklı olması açısındanda ilgi çekici.

20150830094115 (2)

AirTies Modem

TTNet’in ilk verdiği modem Huwaei olmasına rağmen hız konusunda ve wifi menzili konusunda güçlü olduğu için AirTies’e geçtim şuan çok memnunum.

20150830094117

Alan Adları İsimtescil

İsimtescil firması internet sektörü ile tanıştığımdan beri gördüğüm en sağlam domain firması. Her projem için oradan tescil ettiririm. Ancak hostingleri için aynı şeyi diyemem.

20150830094117 (1)

Kamera A4Tech

Bu markanın bağımlısı falan değilim hatta bu marka ile nasıl tanıştığımı anlatabilirim. Yan komşumuzdan ödünç olarak almıştım ve 1 hafta sonra evine hırsız girdi bundan sonra bilgisayarları olmadığı için geri almak istemediler ve bende kaldı 🙂 Buralar boş kalmasın diye yazmak istedim.

pc

 

Vestel Onyx Intel Core i3 3220 Desktop PC

Hiç severek kullandığım bir marka değil ancak babamın bana sormadan hediye alması ile elime geçen bir bilgisayar. Sıfır bir bilgisayar almak yerine bu kasayı geliştirmeyi düşünüyorum. Diğer yazılarım için blogumu takip edebilirsiniz. İyi okumalar

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments