Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere oldukça eğlenceli ve ucuz maliyetli bir konsol yapımını anlatacağım. Uyglamanın adı JD SimWheel anlatımına geçecek olursak, hepimizin maddi gücü bilgisayar donanımlarına para vermeye yetmeye biliyor veya gereksiz olarak görüyorsanız anlatacağım basit uygulama tam size göre. Bu uygulamanın amacı telefonunuzu ip yönetimi sayesinde bilgisayar oyunlarına direksiyon veya gaz/fren/vites şeklinde hatta kamera açısını ayarlayacak şekilde bağlamak.

Uygulamanın incelemesine gelirsek gayet ergonomik bir yapıya sahiptir, driver gerektirmez sadece minik bir yazılım gerektirir. Eksi yönleri ise WLAN üzerinden bağlandığı için keskin hareketler biraz sıkıntılı olabiliyor.

JD SimWheel nasıl kurulur ?

Uygulamayı buradaki linkten indirerek android cihazınıza kurun ve windows veya mac menüsünden aygıt yazılımını yükleyin. Yüklenen yazılıma sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın ve güvenlik duvarınızın izinlerini verin. Ekrana gelen ip adresini telefonunuzdaki uygulamaya girin, işte yapacaklarınız bu kadar. Oyuna girin ve keyfini çıkartın, kablo derdi yok sabitleme derdi yok 🙂

Uygulama Görüntüleri
Uygulamadan bazı görüntüleri sizlerle paylaşacağım böylece indirmeden önce bilgi edinmiş olabilirsiniz.

412079

412080

412082

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments