Hostazor Ücretsiz SSL

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlerle güzel bir kampanyayı paylaşacağım. SSL Sertifikasının seo ‘daki önemini herkesin görmesi için yapılan kampanyada, SSL Sertifikası ücretsiz olarak sağlanmakta ve destek,kurulum alanında ücretsiz destek sunulmaktadır. Firmanın amaçları arasında verilerinizi koruyup aynı zamanda kar etmenizi sağlamak veya Google’ın HTTPS uzantısını ne kadar sevdiğini göstermek vardır. Sizde Hemen HOSTAZOR‘da yenilikleri yaşamaya başlayın. Ücretsiz SSL almak için sarı renkli bağlantıları kullanabilirsiniz.

SSL Nedir?

Bir çok internet sitesinin adresinde www. protokolünden önce HTTP protokolünün geldiğini görmüşsünüzdür. Bunun açıklaması Hypertext Transfer Protocol demektir. Bunu Türkçe’ye çevirirsek Veri Aktarma Protokolü de diyebiliriz. HTTPS protokolü ise Hypertext Transfer Protocol Secure yani Güvenli Veri Aktarma Protokolü şeklindedir.

HTTPS’nin SEO’ya Etkisi Nedir?

Google arama sonuçlarında hemen hemen %1 gibi bir oran da etki edeceğini söylemişti. Tamamen özgün içeriğin ve kaliteli bir içeriğin arama sonuçlarınıza daha fazla önem arz ettiğinin önemle altını çiziyor. Önümüzdeki zamanlarda bu %1’lik önemin fazlalıkla artacağını ve insanların en kısa sürede HTTPS’ye geçmeleri için teşvik edileceği açıklanıyor.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments