İnternette ücretsiz gezinmek ve ücretsiz sms kullanmak için fırsatları yakından takip etmelisiniz. Operatörünüzün kampanyaları takip etmek için öncelikle sosyal medya hesaplarını takip etmelisiniz. Sonrasında ise güncel kampanyaları kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olmasa da bazen yarı fiyatına veya yarı fiyatından daha ucuz fiyatlara internet ve smm paketleri sizlere sunmaktadılar.

Türk Telekom,Turkcell,Vodafone ve Avea Bedava TL ve İnternet için;

Aşağıdaki bağlantıdan programı indirip gelen kurulum yerinden tikleri kaldırmadan kurmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken telefon numarası girmek.

Eğer adblock varsa üstteki indirme linki gözükmez !


2 ay önce Türk Telekom 175. yılı şerefine ücretsiz internet dağıtmıştı. Bu tüm operatörlerin kullanıcılarına yansıdı. 2 GB ücretsiz internet dağıtan Türk Telekom İnternet Hizmetleri şuan hala devam eden 2 GB hediyesi kullanılabilir. Lakin yeni başvurular kabul edilmiyor. Yine de siz deneyebilirsiniz. Bunun için 4 GB SÜPER ABONE yazıp Turkcell operatörüne bağlıysanız 2222’ye Vodafone için 7777 Avea için 9433’e gönderebilirsiniz.

Avea için ücretsiz internet için HEDİYE 9433’e gönderebilirsiniz. Avea eski kullanıcılarına özel 100 mb ve katları internet paketi göndermektedir.

Turkcell’den FIRSAT yazıp 2222‘ye gönderin ve 30 dakika kazanın. SMS HEDİYEM yazıp 2222’ye gönderin son sms fırsatlarını değerlendirin.

cloud-server
avatar
1 Yorum konuları
0 Yanıtlar
0 Takipçiler
 
En yararlı yorumlar
En popüler yorumlar
1 Yorum Yazarları
LifeTime Son yorum yazarları
  Yorum Aboneliği  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Yorumu Bildir
LifeTime
Ziyaretçi

yararlı sağolasın 🙂