Agar.io Hileleri
Agar.io Hileleri

Merhaba arkadaşlar, son günlerde oldukça popülerleşen bir oyun var. İnternet tarayıcısınız ile oynayabileceğiniz tarayıcı tabanlı bu basit oyun tıpkı flappy bird serüvenine takılmış durumda. Uzun zamandır varlığı bilinen bu basit oyun son zamanlarda oldukça popüler. Agar.io aslında bir web sitesi. Bu web sitesi size oldukça basit ama online oyun deneyimi sunuyor. Online olması ve kalabalık sunucuları ile oyun çok zor bir hal alıyor. Oyunda 4 sunucu var ve bu 4 sunucunun ortalama oyuncu sayısı 40 bin civarında. Oyun fare kontrolleri ile oynanmaktadır. Oyuna başladığınızda küçük bir topcuk olarak doğuyorsunuz. Doğdunuzdan itaberin sizden daha küçük olan topların üstüne giderek onları yiyiyor ve büyüyorsunuz. Büyüdükçe sizden küçük oyuncuları da yiyebiliyorsunuz. Aslında oyun bir nevi offline pacman oyununada benzetilmektedir.

Oyunda büyümek için en etkili yöntem sizden küçükleri yemek. Çünkü başka oyuncuları yemek, yemleri yemekten daha fazla büyütüyor. Oyun aynı flappy bird hastalığı, bağımlılığı ve hırsını yansıtıyor. Oyunu bir kere oynayan kişi bir daha oynamak istiyor. Özellikle sizi başka bir oyuncu yediyse, o oyuncuyu bulmaya kadar uzun bir süre oyunda kalabiliyorsunuz.

Bağımlılık yapma konusunda çok değişik fikirler olsada oyun gerçekten kendine bağlıyor. Ne kadar basit gözüksede birçok hayranı var. Agar.io’nun kısa sürede ülkemizde büyümesinin nedenide teknoloji siteleri olsa gerek.

Oyun içerisinde belli başlı dairelerin içlerinin düz renk değilde farklı şekiller, bayraklar ve simgelere büründüğünü görüyor olabilirsiniz. Merak etmeyin onlar V.İ.P üye değil veya para ile özel pakette almadılar. Bu oyunda ücretsiz bulunan ve insanları daha çok oyuna bağlayan bir özellik. İnsanın kendi ruhunu, düşünceleri ve karakterini yansıtan bu özellik oyun severleri oyunda daha fazla zaman gerçimeye sürüklüyor. Hatta bu özellik ile oyuncular birinci olup isminin ilk sırada gözükmesini sağlamayı hedefliyor. Bu özellik nedir?

Eğer agar.io adresine girdikten sonra oyuna girmek için kullanıcı adı kısmına bir ülke veya kavram yazarsanız o ülke veya kavrama göre bayrak, simge veya logosunu sizin dairenize uyarlamaktadır. Eğer kullanıcı adınız Turkey olursa daireniz Türkiye bayrağı olur (daire içerisinde Türkiye bayrağı).

Agar.io Skins (Görünümler)
2ch.hk,4chan,8ch,9gag,argentina,australia,austria,ayy,lmao,bait,bangladesh,belarus,belgium,bosnia,botswana,prussia,qing,dynasty,quebec,reddit,romania,russia,sanik,satanist,scotland,sealand,sir,somalia,south,korea,spain,stalin,steam,stussy,sweden,switzerland,taiwan,texas,thailand,tsarist,russia,tumblr,turkey,ukraine,united,kingdom,usa,ussr,vinesauce,wojak,yaranaika

Agar.io Taktikleri ve Hileleri
Agar io daireleri aslında birer hücredir. Hızlı büyümek için boşluk (space) tuşuna basarsanız bölünürsünüz. Daireciklere ayrılırsınız ve böylece daha hızlı ve fazlaca büyüyebilirsiniz.

Agar io oyununda bir sunucuda yaklaşık 8 bin kişi vardır ve bu kişilerin hepsini görmesinde birçoğunu görüyorsunuz bu yüzden sizi yeme ihtimalleri çok yüksek. Büyümek istiyorsanız küçük ve yeni katılmış oyuncuları yemeyi hedefleyin ve onları avlayın. Bu yöntem sizi koskoca bir daire yapana kadar devam etmeli.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments