Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 haftadır bloguma yazı yazmıyorum. Ama bugün Tahsin abinin başlattığını ve Murat abinin beni bu MİM’e davet ettiğini gördüm. Buda bana bir vesile oldu, konu geçmişten günümüze kullandığımız telefonlar. Bende bunları sıralayacağım.

İlk Telefonum; Nokia 3310

3310 kullanma sebebim aslında bir hevesti çünkü daha 3. sınıfa gidiyordum ve meraklıydım bunun üzerine babam evde boş duran telefonu bana verdi sim kartınıda açtırarak 1 sene boş boş kullandım.

İkinci Telefonum; Nokia 6600

Orta okula geldiğimde amcam bu telefonu bana hediye olarak almıştı, tabi o zamanların en güzel telefonlarındandı. Ancak telefona giren bir virüs yüzünden 1 ay serviste yattı ve daha elime gelmedi esrarengiz bir şekilde kayboldu :)

Üçüncü Telefonum; Nokia 6230

Bu telefonu alma sebebim o zamanlar okulumun çevresindeki olaylardı babam onunla iletişim kurmam için idareten
bir telefon almıştı ancak iyi bir yanı vardı kontör olmasa bile internete ücretsiz giriyordu. Bu telefonuda sinirlenip yere vurmuştum ve babam bunun üzerine lise 3’e gelene kadar telefon almadı.

Dördüncü telefonum; Lumia 520

Babam telefon almamakta kararlıydı ancak çevremden tepki görüyordum “Bu yaşa gelmiş telefonu yok” gibi gereksiz şeyler söylüyorlardı. Bende bunun üzerine web sitemden kazandığım paraları biriktirdim ve bu telefonu aldım. Üniversiteye kadar idare edeceğini umuyorum üniversitede çalışıp alacağım telefon büyük ihtimalle Nokia olacak.

Ben Alican Aslan‘ı Mimledim, hepinizi yeni yazılarıma bekliyorum… 🙂

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments