Günümüzde şirketler ya da geniş katılım hedefleyen toplumsal projelerin sahipleri için internetin sunduğu olanaklardan faydalanmamak düşünülemez. Çünkü çok düşük maliyetler ile hedef kitlenize ulaşmanız, ürününüzü veya projenizi tanıtmanız mümkün. Görsel medyada birkaç milyon kişiye ulaşmak, ürününüzün reklamını yapmak için oldukça büyük bütçeler ayırmak zorundasınız. Ki bu rakamlar tanıttığınız ürün ve firmanızın boyutuna göre milyon dolarlara çıkabiliyor. Oysa aynı ürünü tanıtan aynı firma interneti kullanmayı tercih ettiği zaman söz konusu bütçe, görsel medya için gereken reklam bütçesinin binde biri düzeyine kadar inebiliyor. Seo Danışmanlığı Hizmeti olarak adlandırdığımız hizmet de burada devreye giriyor.

Bir web sitesini oluşturmak ve yayına sokmak çok zor bir iş değil. Ama asıl önemli olan bu sitenin doğru kişiler tarafından ziyaret edilmesini, göze görünmesini, hedef kitlenize ulaşmasını sağlayabilmek. 2015 senesi içinde Türkiye’de 45 milyon, dünyada 3 milyarı aşkın internet kullanıcısı olacak ama bu insanlara sitenizi gösteremiyorsanız herhangi bir yarar sağlamanız söz konusu değil. Bu kadar kullanıcı var ama dünyadaki önemli web sitesi listeleme sistemlerinden biri olan DMOZ tarafından listelenmiş olan 4 milyonun üzerinde web sitesi olduğunu da unutmamak gerekiyor. SEO danışmanlık şirketlerinin verdiği hizmetler hazırlayacağınız sitenin bu siteler arasında ön sıralarda yer almasını, hedeflediği kitle ile buluşmasını sağlamaya yönelik.

Kurumsal SEO danışmanının birikiminden ve teknik bilgisinden faydalanarak, oluşturduğunuz sitenin ön sıralarda yer almasını sağlamalısınız. Uzman kişinin yani seo danışmanının yapacağı çalışmalar ile Google gibi arama motorlarında yapılan aramalarda sitenizin üst sıralarda yer almasını garantilersiniz. Böylece hedeflediğiniz müşterilere ulaşma şansınız olur. Ürün tanıtımı ve satışı işinizi çok daha kolay ve düşük maliyetle gerçekleştirme şansınız olur. Üstelik siteden elde edeceğiniz veriler, kullanıcıların katılımı ve geri dönüşleri de ilerideki pazarlama stratejilerini oluşturmak için inanılmaz bir kaynak olacaktır. Kısacası kurumunuzun verimini en üst seviyeye çıkartmak için seo danışmanı olarak çalışan uzman kişilerden yardım almak bir zorunluluk. Daha fazlası için tıklayınız

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments