Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizler için en iyi android oyunlarını listeleyeceğim. Hepsini Google Play üzerinden teker teker inceledim oynadım ve sizlere sunuyorum.

AA: Dönen topun arasına çubukları sokmaya çalışın, oyun hızlansın yavaşlasın ve siz sinirlernin tabiki oyunun zevki burada ortaya çıkıyor.

Granny Smith: Elmalarını çok seven bir teyze düşünün ve bunun bahçesinden elmaları çalınmakta, kaçan admaları kovalayarak elmaları kurtarın ve bu oyunun bağımlısı olun.

Angry Birds Star Wars: Bilim kurgunun ötesinde süper bir oyun Angry Birds Android telefonların vazgeçilmez oyunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Anomaly Warzone: Savaş oyunlarını çok seviyorsanız bu oyun tam size göre silahlarınızı donanın ve çevrenizdekilerden korunun.

Flick Golf Extreme: Golf oynamayı seviyor ancak dışarıda gerçek oynamaya vaktiniz yokmu ? işte bu oyun tam size göre topu sürükleyin ve deliğe sokun bu kadar basit ama eğlenceli bir golf oyunu.

Kingdom Rush: Kendi krallığınızı kurun ve trolllerden koruyun hatta dükkan açarak kiranızı bile alın tamamen eğlenceli bu oyun sayesinde evde işte okulda hiç sıkılmayacak bağımlısı olacaksınız.

Vegas Gangsteri: Yeni çıkan bu oyunumuz Grand Theft Auto’dan sıkılanlar için birebir, yeni görevler yeni haritalar ve daha fazlası bu aksiyon oyununda.

Candy Crush Saga: Bu oyun 7 ülkeden daha pahalı ! Renkleri bir araya getirin ve şekerleri patlatın böylelikle eğlenmenize bakın.

Zigzag: Topu köşelere çaptırmadan ileriye gitmeye çalışın ancak şu konuda dikkat edin ki telefonunuzu bile parçalayabilirsiniz.

Flow: Zihnizi çalıştırma vakti geldi renkli noktaları birleştirin ve bölümler zorlaştıkça eğlenmeye devam edin.

Hay Day: Her yaşta insanın bağımlı olacağı bu oyunda ürün yetiştirin, satın ve satın alın her şey sizin elinizde.

Fruit Ninja: Havadan düşen meyveleri keserek bir samuraya dönüşün, tabi ki bunu yapmak için bölümleri geçmeniz lazım gittikçe daha hızlanın ve bomba gibi nesneler gelsin.

Song Pop: Müzik bilginize güveniyorsanız çalan şarkıları tahmin edin ve arkadaşlarınız ile oynayın.

Benim sizler için listelediğim uygulamalar bu kadar sizde güzel oyunlar bulduysanız bana iletişimden atabilirsiniz, hepinize iyi oyunlar dilerim 🙂

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments