Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere 2015 yılında en iyi çıkış yapmış yeni ve kaliteli web tasarım firmalarını inceleyeceğim. Hepsi birbirinden güzel ve kaliteli firmalar şuana kadar baya bir referansları var teker teker incelediğim için biliyorum.

Engin Tasarım

Kurumsal web sitesi çözümleri ve e-ticaret  hizmetleri veren bir firma, destek sistemleri oldukça hızlı.Temalara bakacak olursak responsive ve flat temalar yapılıyor, temaların seosuna baktığımdada tamamen uyumlu temalar olduğu apaçık görünüyor. Facebook’ta yaklaşık 2.500 beğenisi var

Ozicab Web Design

Bu firma genellikle blogger ağırlıklı temalar yapıyor, blogger zor bir sistem olduğu halde süper derecede seo yapabiliyor. Temalarını incelediğimizde özgün temalar olduğunu gördüm. Şuan gördüğüm tek sorun facebook üzerinden satış yapması ama gelecekte baya kaliteli işler çıkartacaklarına inanıyorum. Facebook’ta yaklaşık 20.000 beğenisi var

Tema Ninja

WebArısı güvencesi altında olan bu firma istediğiniz her platforma göre script ve tema hazırlıyor, araştırmalarıma göre Ankara/Ulus çarşısı içinde ufak bir ofisleri var ve senelerdir kaliteli hizmet vermekteler. Özel günlerde ücretsiz tema vermesi ile ilgi çekiyor. Facebook’ta yaklaşık 600 beğenisi var.

Tema Fabrika

Bu firma ucuz ve yaratıcı tasarımlar yapmakta, sadece wordpress temaları yapıyor ve önceden hazırlanmış temalarını satıyor. İsterseniz özel başvuru yapıp yaptırabiliyorsunuz. Facebook’ta yaklaşık 200 beğenisi var.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Oğuzhan Cabbaroğlu
6 yıl önce

Ozicab Web Design adına teşekkür ederiz!

Erdem Cırık
Erdem Cırık
Reply to  Oğuzhan Cabbaroğlu
6 yıl önce

Biz teşekkür ederiz 🙂

Ahmet İdin
Ahmet İdin
6 yıl önce

Safir temayı eklememişsin aga ekle bence 🙂