Online ayakkabı sektöründe 2012’den bu zamana faaliyet gösteren TakaTuka.com, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve sağladığı müşteri memnuniyetiyle kısa sürede sektörünün liderleri arasında yer almayı başardı. Dünyaca ünlü 60’dan fazla ayakkabı markasını bünyesinde bulunduran TakaTuka.com kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde binlerce ayakkabıyı modelini tek bir platformdan ziyaretçilerine sunuyor.

Spor ayakkabıdan outdoora, günlük ayakkabıdan klasik ayakkabıya kadar geniş kullanım alanları için en ideal ayakkabı modellerini sunan TakaTuka.com, özellikle yalınayak yürüyormuş gibi doğal ve ayağınızda bir şey yokmuş gibi hafif olan Skechers modelleriyle dikkat çekiyor. Ayağın doğal hareketlerinden ilham alınarak geliştirilen ve yüksek konfor sunan özel taban teknolojilerinin yanında, sahip olduğu tarz tasarımları ile de farkındalık yaratan Skechers, spor amaçlı kullanımının yanında günlük şıklığınızı da tamamlıyor. Ürün gamında minikleri de unutmayan TakaTuka.com, online ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren web sitelerine oranla çocuk ayakkabıları ürün segmentinde lider konumda yer alıyor. Çocukların sağlıklı ayak gelişimine destek sağlayan onlarca marka ve yüzlerce modeli ziyaretçilerine sunan TakaTuka.com, özellikle New Balance modelleriyle çocuklarının hem ayak gelişimine destek sağlamak isteyenlerin hem de çocuklarının tarzını ortaya koymayı seven ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. New Balance, sahip olduğu esnek taban yapısı ile çocukların ayaklarına özgürlük getirirken, renkli ve eğlenceli tasarımı sayesinde ise çocuklarınızın tarzını yansıtıyor.

TakaTuka.com modellerin yanında sunduğu hizmet kalitesiyle de diğer e-ticaret sitelerine oranla dikkat çekiyor. Online ortamda en az şikayet alan firmaların başında yer alan TakaTuka.com, müşteri odaklı hizmet anlayışı, 30 gün ücretsiz iade/değişim garantisi, sezon ürünlerinde ücretsiz kargo, chat tabanlı canlı destek hizmeti ve pek çok ürünlerinde aynı gün kargo avantajlarıyla bir adım önde yer alıyor. Online alışverişlerde güvenliğinin öneminin farkında olan TakaTuka.com, gelişen teknolojiyle paralel olarak da sitesinin alt yapısını yeniliyor.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments