Merhaba arkadaşlar, bu yazımda arkadaşlarımın aylardır emek verdiği ve çok yararlı bir projeyi anlatacağım. İlk olarak ben incelemek istiyorum, SEO açısından baktığımızda gözünüzü kapayıp açana kadar sitenin ekrana geldiğini görüyoruz. Google’nin gözünde de en önemli olay bu zaten. Tasarım açısından bakarsak mobil cihazlara uyumlu olması dikkat çekiyor. Renklerdeki uyumunda gözlerimden kaçmadığı belirtmek isterim.

Kendilerine projenizi bana nasıl açıklarsınız diye bir soru yönettiğimde aldığım cevap aşağıdaki gibiydi. Usta Yazar, Ahmet Bilmez ve Ali Ünal’ın 2014 yılının Mayıs ayında kurduğu fakat çeşitli sebeplerden dolayı Aralık 2014’de yayın hayatına başladığı genel ve güncel blog serüveni ile karşı karşıyasınız. Tecrübeli blog yazarları olan Ahmet Bilmez ve Ali Ünal, sizlere yaklaşık 4 yıllık birikimleriyle Blogger, WordPress, Teknoloji, Grafik, Psd, Fireworks, Photoshop, Flash, Dreamweaver, CSS, HTML, ASP.Net, PHP kategorilerinde blog yazıları yazarak siz değerli ziyaretçilere en iyi bilgiyi eksiksiz sunmaya çalışacaktır.

Sizlerin gösterdiği yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Sizde bu başarılı arkadaşlarımızın projesine destek olmak istiyorsanız sitelerine giderek yorum gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments