Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere en iyi android oyunlarını listeledik. Sizlerde deneyerek yorumunuzu yazabilirsiniz.

Granny Smith Elmaları ve elma bahçesini çok seven Granny Smith’in elmaları çalınmaktadır. Granny Smith’e elmalarını yetiştirdiği bahçe ile şehir merkezi arasındaki yolculuğu sırasında yardım edin ve meyve hırsızlarını yakalamasına destek olun. Ayrıca elmaları da hırsızdan önce ele geçirmeniz gerekecek. 4 farklı sunumu olan ve 57 farklı seviyede sunulan Android oyununu oldukça beğeneceksiniz ve oyun en iyi Android oyunları arasında yerini almış durumda.

Angry Birds Star Wars oyunları da en iyi Android oyunlarından. İşletim sistemi fark etmeksizin en iyi oyunlar kategorisinde mutlaka yerini alan Angr Birds maceralarına hız kesmeden devam ediyor. Kızgın kuşlar bu defa bilim kurgu mecrasında yerini alırken, Star Wars’ın efektleri içinde sürdürüyor macerasını. En çok beğenilenler listesinden hiç inmeyen bu kızgın kuşlar sizin de androidinizde yerini almalı, pişman olmayacaksınız.

Anomaly Warzone Earth adlı oyunun Android versiyonu olan Anomaly Warzone Earth HD en iyi Android savunma oyunları arasında en beğenilen ve rağbet gören oyunlar arasında. Level yükseldikçe farklı ve yeni silahlar edinebilirken, yeni düşmanlara da hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Kingdom Rush, Fantastik dünyanın fantastik görselleriyle süslenmiş macera ve savunma oyunu olan Kingdom Rush, tablet ve akıllı telefonlarda da oynanabilme özelliğine sahip. Tabii Android işletim sistemini de unutmamak gerek. Eğer varsa işte o zaman bu büyülü dünyanın kapılarını aralayın ve kötü büyücülerle, trollerle ve daha bir çok yaratıkla savaşmaya ve krallığınızı korumaya başlayabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments