candy crush saga
candy crush saga

Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle Candy Crush Saga bölüm hilesi’ni anlatacağım. Ama kullanmamanızda fayda var, çünkü; hem oyunun zevki çıkmaz hemde oyundan ban yiyebilirsiniz demedi demeyin. Bazı hilelerde aynısı oldu gelip Erdem bu oyunun hesabını ver dediler, ben burada söylüyorum o oyunun huyları belli olmaz.

Video’yu kendim çekmek istemedim ancak, başkasının bir videosunu çerçeve içine alarak youtube’ye yükledim. Yapamadığınız yer olursa söyleyebilirsiniz.

Bunu yaptığımızda neler olur ?

  • Oyun içi sonsuz canınız olur ve ölmezsiniz.
  • Tüm güçlendirici kategorileri açılır.

Yapmam gerekenler nelerdir ?

1. Öncelikle Mozilla Firefox tarayıcısını bilgisayarımıza indirmeliyiz,
2. Lethax.Net üzerinden buradaki eklentiyi yükleyin, (Google Chrome’da yada İnternet Explorer tarayıcılarında kesinlikle hata verir)

- Sponsorlu -cloud-server

7 YORUMLAR

  1. Oyunu oynamak için indirip bölüm geçme hilesi yapmak bana çok saçma geliyor. hile yapınca oynamış olmuyorsun ki direkt geçiyorsun. ne anladım ben bu işten…

    • Öncelikle yorum için teşekkürler, hal böyle olunca bizimde sitemizde paylaşmamız lazım ziyaretçiler istiyorlar.

  2. Murat abiye katılıyorum hileli oyunlar son zamanlarda aldı başını gitti hile olunca oyunda zevk kalmıyor hileli oyunları pek sevmem oyunun zevkini kaçırdıklarını söyleyebilirim.

  3. Güzel bir yazı olmuş. Ancak hileli bir oyunun tadı çıkmaz ve kimse tadına varamaz. Oyunu hilesiz oynayarak ilerletmektir mesele. Ama oynayanlarda varsa oynayabilirler. Özgür düşünceye sahibiz. Herkes özgürdür 🙂

  4. Bence hileli oyun oynamak zevkli oluyo, Ne biliyim arkadaşlarına ben daha fazlayım felan hava atıyosun 🙂

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.