Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere en sevilen ve en güzel grafikleri olan Android Masa Oyunları‘nı derledim. Okulda,evde,dershanede,işyerinde kısacası heryerde oynayabilirsiniz.

101 Okey Plus en çok sevdiğimiz masa oyunlarından biri olan okey Android işletim sisteminde de yerini alarak, en çok beğenilen ve yüklenen oyunlar arasına girmeyi başardı. Eğer telefonunuzda internet varsa 101 Okey Plus oyununu eş zamanlı olarak gerçek oyuncularla da oynayabilirsiniz.

Abalone-free 3D grafikleri ve değiştirilebilen perspektifleri de farklı bir özellik taşırken amacınız rakibin altı tane taşını dışarı atmaktır. 20 seviye olan oyunun zorluk seviyesi ise sizin tercihinize kalmış. Ancak versiyon yükseltip, seviyeyi ve varyasyonlarını da değiştirebilmeniz mümkün. Aksiyon ve grafikleriyle birlikte en iyi massa oyunları arasına girdi.

BattleFriends at Sea, ücretsiz olarak Android işletim sisteminde telefon ya da tabletinizde oynayabileceğiniz klasik bir amiral battı oyunudur. BattleFriends at Sea, keyifli gemi savaşları vaat ediyor ve masa oyunlarının en iyilerinden sadece biri.

Board-games oyunu ile birçok oyun setine sahip olmanız mümkün. Tavla, merdiven ya da yılan oyununun yükleneceği oyunda zoom özelliği bulunduğu gibi manzara tercihi ve oynama hızını da siz belirliyorsunuz.

Chess for Android, satranç oyununun Android versiyonu, keyifli ancak ileri seviyede satranç bilenlerin oynayabileceği bir oyun. Ancak kendinize güveniyorsanız sizi zorla da zevk alabileceğiniz android masa oyunlarından bir tanesi olarak oldukça ilgi görüyor.

Dominoes, klasik dominoes oyunu. Android için masa oyunlarından bir tanesi. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla oynamanız da mümkün. Grafikleri de yenilenen oyundan arkadaşlarınızla birlikte keyif alacağınız kesin.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments