Merhaba arkadaşlar, bugün kendi ürettiğim ve geliştirdiğim program olan VingoQR programını size tanıtacağım, bu program sayesinde bilgisayarınızı kullanarak ve herhangi bir programlama gibi bilgisayar kullanma tecrübesi olmadan basitçe ve 1 – 2 saniye içerisinde QR kodunuzu oluşturabileceğiniz aşırı kolay ve yararlı bir yazılımdır.

Programımı kullanarak QR kodunuzu oluşturmak ve bilgisayara kaydetmek için bilgisayarınızın yavaş olsa bile bir internete bağlı olması kesinlikle gerekmektedir.

Çok sade bir arayüz sayesinde programımıza giriş yaptıktan sonra QR kodunuzu anında oluşturmak için bir yazı veya link girmeniz yeterli. Gerekli alana yazı veya linkinizi girdikten sonra QR kodunuz anında ve hızlıca yeni bir sekmede oluşmaktadır. Kullanımı son derece kolay olan bu programımı tamamen ücretsiz olarak sitem üzerinden kolayca indirerek hemen bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın butonları içerisinde yazdırma ve kaydetme özellikleri tarafından hazırladığınız QR kodlarınızı ister yazıcıdan isterseniz çıktı olarak alabilir, isterseniz masaüstünüze kaydederek başka bir kullanabilirsiniz. Programı kullanmak için kesinlikle internet bağlantınızın olması gerektiğini üstte yazdığım gibi tekrarlamakta fazlasıyla fayda görüyorum. Eğer bilgisayarınız internete bağlı değilse gerekli QR kodunu oluşturamazsınız.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments