Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere GTA V‘nin ne zaman çıkacağı hakkında bilgi vereceğim, yaklaşık 1 haftadan kısa bir süre sonra Xbox One ve PlayStation 4 piyasaya sürülecek. Rockstar Games, yeni nesil kullanışlı konsollar için GTA V’in oyun içi grafiklerini resmen uçurmuş durumda.

PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümlerinde, toplamda 34 milyondan fazla satan GTA V’in en yeni nesil konsollarla da buluşmasına çok çok az kaldı. FPS oyun modunun yüklenmesi ile kendinizi oyunun içerisinde bulacaksınız ve buna kesinlikle bayılacaksınız.

Yeni nesil oyun konsollarında 1080p/30fps çözünürlüğünde kolayca oynanabilen GTA V’nin Bilgisayar sürümü ise tamamen 4K çözünürlüğü destekliyor olacakmış. Kameranın açılarıyla ve kalitesi ile birlikte ışıklandırmaların da en baştan yenilendiği oyunun süper grafik işlemci hızı ise kendisini tamamen bariz bir şekilde gösteriyor.

PlayStation 3 ve Xbox One konsolları için tam olarak 18 Kasım’da piyasaya çıkacak olan GTA V, Bilgisayar sürümü için 2015 yılının başlarını beklemelisiniz. Aşağıda, GTA V’in tamamen resmi tanıtım videosunu izleyebilirsiniz yada GTA V Şifreleri Konumuzu Buradan Okuyabilirsiniz
 

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments