Merhaba sevgili ziyaretçilerim, Facebook’a yeni bir özellik olarak  teşekkür et özelliği geldi ve kullanıcılar tarafından oldukça ilgi topladı. Yakınlarınıza gönderebileceğiniz bir video yapmanıza yarayan “Teşekkür et” özelliği, Türkiye’de de gün geçtikçe  yayılıyor.

Her gün yeni bir güncellemeyle karşımıza gelen Facebook, bu kez “Teşekkür et”  özelliğiyle kullanıcıların yüzünü oldukça  güldüreceğe benziyor. Bir arkadaşınızı kırdığınızda gönderebileceğiniz kişisel videolar yapmanıza olanak tanıyan yeni özellik, Facebook’ta çıktığı anda yayılmaya başladı.

Teşekkür et sayfasından arkadaşlarınızın  isimlerini  giriyorsunuz ve Facebook size arkadaşlarınız ile aranızdaki paylaşımları gösteren bir video oluşturuyor.
Sevdiğiniz insanlara teşekkür etmenin farklı bir yolunu bulan Facebook, bu özelliği Türkçe olarak servis etmeye başladı.

Global çapta masaüstü ve mobil arayüzlerde, Türkçe olarak da kullanıma sunulan bu özellik kapsamında herhangi bir video limiti bulunmuyor. İnsanlar yakın arkadaşlarından sevgililerine, akrabalarından çalışma arkadaşlarına kadar istedikleri kişilere teşekkür edebilmenizi sağlıyor. Videonuzu oluşturduktan  sonra zaman tünelinizde paylaşmanız gerekiyor. Teşekkür etmek istediğiniz kişileri, paylaşım yazınızda etiketli olduğu için karşıya bildirim gidiyor. Teşekkür et sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanınız.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments