Bu makalemde sizin için arkadaşlarımdan yardım alarak yaptığım ve her yaşta izleyebileceğiniz 5 filmi paylaşacağım. Tabi her insana göre değişebiliyor, o yüzden yanlarına incelemelerini yazacağım.
Sihirbazlar Çetesi

2013 ABD yapımı olan film 115 dakikalık ve gerilim filmidir. Dünyanın en çok yetenekli sihirbazlarının hepsi bir arada olduğu ‘Four Horsemen’ ekibinin başlarından geçenleri güzle bir şekilde anlatıyor. Bu ekip tamamen üstün ve sihir yeteneklerini yalnızca sahnedeki gösterileri için değil, soydukları bankaların özel sistemlerine sızmak ve izleyicilerini farkettirmeden soymak için kullanıyorlar. Bu adamlar kandırdıkları izleyicileri ilk önce diğer bir parçadaki bir ufak bankayı boşaltarak, ardından beyaz yakalı hacker olan bir kaçağın bankadaki milyar dolarlarını izleyenlerin banka hesaplarına geçirerek şaşırtıyorlar. Bunun üzerine onları tamamen durdurmaya kararlı ve azimli olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer.

Şimşek Hırsızı

Perseus Jackson ( kısaca Percy Jackson ) bir çok ve fazlasıyla okuldan atılmış, hiperaktif, aşırı yaramaz bir çocuktur. Annesi Sally Jackson ve kendi tanımıyla Kokarca Gabe ile birlikte yaşamaktadır. 12 yaşında gittiği paralı özel bir okulda (Yancy Akademisi) en yakın arkadaşı Kıvırcık Çalıdibi ile mitoloji öğretmeni Bay Kherion’un onun ile ilgili konuştuğuna kulak konuğu olur. Duyduklarına göre Percy’yi bir an önce (Karışık) Melez Kampı’na gitmesi gerekmektedir. Ancak Percy bu konuşmadan ürker ve Kıvırcık’ı otobüse binerken eker. Annesi ile beraber Montauk’a gittiklerinde peşlerine bir Minotor takılır. Kıvırcık ise Percy ve annesini Melez Kampı’na götürmeye çalışır. Ancak Melez Kampı’na satirler ve yarı yaradan melezlerden başka kişi girememektedir. Percy ve Kıvırcık kampın hudutlarını geçerken Minotor annesini yakalar ve Yeraltı Dünyası’na çeker.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments