Merhaba arkadaşlar, bugün kendi yapımım olan programımı size tanıtacağım. VingoPlay, en ünlü video izleme sitesi YouTube üzerinden izleyip hoşunuza giden videoları istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman indirmenizi ücretsiz olarak sağlayan bir yardımcı bilgisayar programıdır.

Diğer Youtube programları gibi gereksiz fazla özelliğe sahip olmamasına rağmen işini oldukça güzel yapan VingoPlay ile ister güldüğünüz ister eğlendiğiniz isterseniz de korktuğunuz tüm istediğiniz videoları kolayca indirebiliyorsunuz. İndirmek istediğiniz videoları indirme yöneticisi işlemleri normal dosya indirme işlemleri tamamen aynıdır ve süreci tamamen monitörünüzden kontrol edebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program üzerinde video indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun linkini adres çubuğundan kopyalamak. Geri kalan işlemleri program sizin için halledecektir.

Programın en güzel özelliği ise telif hakkı olan videoları tespit ederek indirme işlemi yapmanızı engellemesidir. Bu hizmet sayesinde telif hakkına sahip olan videoları indiremeyerek başınıza herhangi bir sorun gelmesinin önüne geçebilirsiniz. Siz de YouTube‘dan istediğiniz ve beğendiğiniz videoları indirmek istiyorsanız VingoPlay‘i ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments