Teknoloji denildiğinde aslında akıllarımıza pek çok farklı şey geliyor. Kapsam olarak oldukça büyük olan teknolojiyi günlük yaşamımızın her saniyesinde kullanıyoruz. Oldukça hızlı gelişen bu sektörde her geçen gün yeni model cihazların piyasaya sürüldüğünü düşünecek olursak doğal olarak teknolojiyi takip etmek neredeyse imkansız hale gelmiş durumda. Bizler işte bu açıklığı fark ederek ülkemizin internet kullanıcılarına en güncel teknoloji haberleri ni klavyer.com aracılığı ile sunuyoruz.

Sitemiz güçlü altyapısı ve kendini yenileyen dinamik editörleri ile tamamen ücretsiz olarak hizmetinizde. Tek yapmanız gereken ise sadece adresimize girmek sitemiz içerisinde sörf yapmak Her gün güncel haberleri ile binden fazla haberi barındıran sitemiz sizlere resmen teknolojinin nasıl evrimleştiğini gösteriyor. Ana sayfamıza girdiğinizde mobil, sosyal medya ve güvenlik gibi kategorilerde en güncel haberleri görebilir, dilerseniz kategorinin kendisine tıklayarak şimdiye kadar bu bölümde neler yayınlandığını bulabilirsiniz. Özellikle mobil kategorimiz en çok yoğun olan ve ziyaretçilerin en fazla uğradığı bölüm olarak karşımıza çıkıyor. Akılı telefonların piyasaya sürülmesi ile bilgisayarlar dahil diğer bütün cihazların geri planda kalması bir olmuştur. Durum bu şekilde olunca da dev firmaların neredeyse her gün yeni bir akıllı telefon modeli piyasaya çıkardıklarını görebiliyoruz. Bu şekilde çok hızlı büyüyen akıllı telefon piyasasını takip etmek ise bazı durumlarda oldukça zor olabiliyor. Sitemize gelerek mobil kısmımızdan akıllı telefonlara dair herşeyi bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonların yanında bu kısımda tablet gibi diğer mobil cihazların haberlerine de ulaşabilirsiniz.

 Hemen altında bulunan teknoloji kategorisinde ise en genel anlamda teknoloji ile ilgili hemen hemen tüm haberleri bulabilirsiniz. Bu kategori içerisinde ise en çok yapılan haber genellikle akıllı saatler olmakta. Akıllı saatler son dönemlerin favori cihazları arasında bulunuyor. Tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi akıllı saatlerde artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Akıllı telefonlar ile birlikte çalışan bu saatler çok kolay bir şekilde arama yapabilmemize olanak sağlaması gibi aynı zamanda müzik dinleme, sağlık uygulamaları ile spor yapma vs. gibi pek çok yeniliği bir arada sunuyor. Oldukça hızlı bir şekilde gelişen akıllı saatleri yakından takip etmek için teknoloji kategorimizin sizler için klavyer‘de bulunmakta.

İnternet kullanıcılarının en çok ziyaret ettikleri teknoloji haberlerinin bu iki kategoride olmasından ötürü bizlerde bunları sitemizin ana sayfasında en üst kıs koyduk. Bunların altında ise donanım, yazılım, sosyal medya, güvenlik ve internet ile ilgili haberlere ulaşabiliyorsunuz. Sitemizin en önemli özelliği sizlere her şeyi aynı anda gösterebilen teması. İnternete girip baktığınızda genel olarak büyük teknoloji sitelerinin ana sayfalarının ne yazık ki bizlere kısıtlı sayıda haberi gösterdiğini ve bunlarında karışık haberler olduğunu görüyoruz. Fakat Klavyer özel olarak geliştirilmiş ve üzerinde aylarca çalışılmış olan teması ile takipçilerine en kolay kullanımı sunarak onlara mükemmel bir haber deneyimi yaratıyor. Kategoriler ile sizleri yönlendirerek pek çok haberi aynı anda sizlere sunabilen sitemizden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Ayrıca sitemizin Android, iPhone ve BlackBerry uygulamalarını indirerek de haberlerimize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Eğer sizlerde teknolojiden geride kalmak istemiyor ve hayatınızı kolaylaştıracak yeni cihazları yakından takip etmek istiyorsanız http://www.klavyer.com/ adlı internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.
cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments