SistemGereksinimleri.NET alanında bir ilki gerçekleştirip internet kullanıcılarına bilgisayar oyunların sistem bilgilerini bir arada sunmaktadır. Güvenilir kaynaklardan aldığı sistem bilgilerini sizlere aktaran sitemiz bu sayede sizleri internet sitelerinde almak istediğiniz oyunun sistem gereksinimlerini aramaktan kurtarır. İçerisindeki oyun sayısını her gün artıran SistemGereksinimleri.NET kendisini sürekli olarak geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Alanında uzman editör kadrosu ile 7/24 sizler için çalışan ekibimiz oyunların sistem bilgilerinin yanında ayrıca oyun hakkında kişisel görüşlerini ve oyun içeriğini de detaylı olarak sizlere aktarır. Bu sayede oyun hakkında oldukça fazla bilgi edinebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasında bulunan her bir oyuna tıkladığınızda yukarıda bahsettiğimiz gibi karşınıza bir metin kısmı gelecektir. Oyunun sistem bilgileri ise en alt kısımda yer alır. Orta bölmede ise oyunumuzun videoları yer almaktadır. Bu kısımda YouTube üzerinde oyunun resmi fragmanlarına ve oyun içi videolarını izleyebilirsiniz. Böylece daha oyunu oynamadan neye benzediğini, grafiklerinin ne kadar iyi olduğunu anlayabilirsiniz. En son olarak da oyunun sistem gereksinimleri sizlere bilgisayarınızın bu oyunu açıp açamayacağını net olarak gösterir. Sistem bilgileri içerisinde minimum ve önerilen olmak üzere iki kısım yer alır. Minimum kısmındaki gereksinimleri sisteminiz karşılıyor ise bilgisayarınız bu oyunu açacaktır. Fakat oyununuzda yavaşlamalar görebilirsiniz. Oyun performansınızı artırmak için grafiklerinizi düşürmeniz gerekir. Fakat bilgisayarınız önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor ise oyunu son grafiklerde dahi rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu da oyundan alacağınız keyfi katlayacaktır.
Bilgisayar oyunlarının ne yazık ki bu şekilde büyük bir handikapı bulunuyor. Oyunları sürekli olarak daha fazla sistem istemesi biz oyuncuları zorluyor. Çünkü yeni aldığımız bir bilgisayar birkaç yıl sonra yeni oyunları açmada zorlanmaya başlıyor. Bizde mecburen yine para harcayarak ya sistemimizi yükseltiyoruz yada yeni bir bilgisayar daha alıyoruz. Bu nedenlerden dolayı oyunların sistem gereksinimlerini takip etmekte fayda var. Sizlerde sistemgereksinimleri.net aldı adresimizi ziyaret ederek bilgisayar oyunlarının bizlerden ne kadar sistem istediklerini öğrenebilir, mesela sitemizde Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri ‘ni  Call of Duty: Advanced Warfare Sistem Gereksinimleri ‘ni ve Titanfall Sistem Gereksinimleri ‘ni bulabilirsiniz, bunlar gibi oyunlar hakkında detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Aklınıza takılan soruları soru-cevap bölümümüze sorarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Editörlerimiz en kısa süre içerisinde dönüş yapacaklardır. Ayrıca oyunların en alt kısmında bulunan yorumlara bakarak diğer oyuncuların oyun hakkındaki fikirlerini öğrenebilir, isterseniz sizde kendi yorumunuzu ekleyebilirsiniz.
Hepinizi sistemgereksinimleri.net adresimize bekleriz. Sitemiz kullanıcılarına 7/24 açıktır.
cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments