Merhaba arkadaşlar, yazı yazmayı gerçekten özledim, çünkü okullar açıldı felan filan derken bayağı yoruldum. Bugün Facebook‘a girdiğimde Durmuş’un beni MİM’lediğini gördüm, cevaplamaya karar verdim. Bu sayede yazı yazma özlemimi atmış olacağım hemde sitem güncel kalacak.

Gelelim MİM’in konusuna elimden geldiği kadar soruları yanıtlamaya çalışacağım, yorgun olduğum için yazım hataları olabilir kusuruma bakmayın.

1 -Yaz tatilin nasıl geçti? Tatilde neler yaptın?

Yaz tatili başlarken köye gitme ve gezme hevesim vardı, 1 haftamı Ankara’da geçirdikten sonra siteme yazı yazmaya ara verdim ve köyüme gittim. Köyde yapacak fazla bir şey yoktu.

Tek yaptığımız şey balık tutmak ve ava gitmek. 1,5 ayımı böyle geçirdikten sonra Ankara’ya geri geldim çünkü köyde aşırı bir sıkıntı oluyordu içimde. İnternet yok, arkadaş yok gerçekten bana göre değil.

Neyse işte Ankara’ya geldikten 1 Hafta sonra Ailemle Nevşehir gezisi yaptık, Hacıbektaş’ı ziyaret ederek gezimizi bitirdik. Tabi evime geri gelince blog yazmaya tekrar başladım. Alexa değerlerim yerledeydi, bende çok süper bir başlangıç yaparak geri eski halime getirdim. Şuan halada artmaktadır.

2 – Takip ettiğin bloglar nelerdir ?


Murat Dinç – Kişisel Blog

Murat abinin SEO ve diğer konularda yazı yazdığı kişisel blogu. Gerçekten özgün ve basitçe bilgiler verdiği için takip ediyorum. Özellikle projelerine hayranım.

Serkan Türkel – Blog

Blogumu açtım açalı takip ettiğim bir genel blogdur. Güncel ve halka hitap edici yazıları olduğu için seviyorum. Tabi en sevdiğim yönü Serkan abinin bana blogumu ilk açtığım sıralar yardım etmesidir.

Tabiki Webmaster ortamında takip ettiğim bir sürü blog var ancak zamanım yok. Üstte adı geçen iki site MİM’lenmiştir, 24 saatiniz var.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments