Merhaba arkadaşlar bugün sizlere güzel bir konu ile geleceğim. Bilgisayarınızda normalde kurulu olan virüs programlarının hızlıca ve sürekli kullanma süresinin bitmesinden ya da bilgisayarınızı öldüresiye yavaşlamasından sıkıldıysanız bu demek oluyorki iyi bir antivirüs programı indirip kurmanız şart olmuş demektir.

Bilgisayarınızın hızını ayretende performansını düşürmeden en üst seviyede korumak ve temiz tutmak için sizinde kullanmanız gereken en iyi ve ücretsiz antivirüs programlarını bu yazıda sizlere paylaşacağım.

Panda Cloud (Ücretsiz)

Panda Cloud en iyi antivirüs programlarından biridir ve en gelişmiş virüs tarama seçeneklerine sahip virüs programıdır. Panda’nın yeni sürümü Panda Cloud 2.0 ‘ı tamamiyle fiyatsız olarak indirebilirsiniz. Kolayca kullanabileceğiniz program arayüzü, herkesin kurabileceği kadar kolay heyetim dosyası ve yüksek performansı Panda’yı neden seçmeniz gerektiğini anlatmaya yeter.

Panda Antivirüs Programı İndir

MS Essentials (Ücretsiz)

Bilgisayarınıza kurabileceğiniz en iyi, en güzel ikinci antivirüs programı Microsoft Security Essential programı, Microsoft‘un hazırladığı, sistemi nerdeyse hiç adalemeyen, çalıştığını dahi anlamadığınız bu antivirüs programı, istediğiniz ve istemediğiniz kadar virüsleri yok ederek bilgisayarınız için en iyi savunmayı sağlayacaktır.

MSecurity Essential Antivirüs Programını İndir

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Onur Yaşar
6 yıl önce

Avast var.AVG var özellikle AVG daha iyi…