Merhaba arkadaşlar, bugün gerçekten çok mutlu bir günümdeyim çünkü; Android uygulamam Tamindir ve Google Play‘de. Bu sayede yazılarım daha çok okuyucuya ulaşacak, ne demişler ? Bilgi paylaştıkça büyür.

1 senedir büyümekte olan blogumu okuyan okumayan herkeze teşekkür ederim. Blogumun uygulamasını inceleyen Tamindir’in yaptığı açıklamayı sizinle paylaşmak istiyorum.

Erdem Cırık Blog uygulaması sayesinde internetinizin olmadığı durumlarda dahi Erdem Cırık’ın kişisel bloguna ulaşma şansına sahipsiniz. Uygulama internet olmadan da çalışabiliyor, bu sayede nerede olursanız olun içeriklere anında ulaşabilirsiniz.

Uygulamada sade ve kolay anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Bu sayede kullanım esnasında herhangi bir problemle karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Uygulama üzerinden mesaj gönderme ve iletişim kurma şansına da sahipsiniz.

Bu tarz bir uygulamadan beklendiği gibi Erdem Cırık Blog uygulamasında da sosyal medya desteği sunulmakta. Bu sayede ilginizi çeken konular sosyal çevrenizle paylaşabilirsiniz. Sürekli olarak yenilenen içeriği ve her konuda fikir sahibi olmanızı sağlayan başlıklarıyla dikkat çeken bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.”

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments