Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz gibi Facebook günümüzün en çok sosyalleştiği ağ. Ancak bizim beğeni sayımız az olunca pek fazla erişimimiz olmuyor bende, bugün sizinle kendi ellerimle denediğim, ücretsiz beğeni sitelerini sunacağım.

Sitelerde access token vardır, ancak size garanti veremem çünkü; bazı sistemler değişik hatalar yapabiliyor. Peki Access Token nedir? Access Token, facebook hesabınıza izinsiz erişmek için kullanılan bir APİ Facebook kodudur ve o kodu beğeni  uygulaması olan siteye yapıştırırsınız bu olay sayesinde uygulama kullanmadan site sizin yerinize kolayca uygulama üzerinden durum beğendirme ve fotoğraf beğendirme gibi olayları hızlıca halledebilirsiniz.

Sizin güvendiğiniz siteler dışında kullanmanızı önermeyiz. Özellikle beğeni uygulamalarının girişinde access token kodu kopyalamak için tıklaya bileceğiniz ücretsiz linkler vardır.

Sosyal Medya Nedir?


İşte geldik en önemli konuya, tam altımda beğeni sitelerini açıklayarak nasıl yapcağınızı anlatacağım.

http://www.nrucel.com/Nrucell access token sistemi ile çalışır, tek çekişte 100 beğeni getirir. Ancak kendinizde 100 altı kaç beğeni yapacağınızı seçebilirsiniz. En güzel yönü spam reklam atmamasıdır. Tamamen türk kullanıcılardır.

http://www.likelo.com/ Likelo Senelerdir kullanıcılarına kaliteli hizmet sunan en iyi sitedir. Bir kaç reklama tıklarsınız ancak 1 dakikada 500’den fazla beğeni verir. En sevilmeyen yönü Türk olmayan kullanıcıların beğenmesidir.

http://addmefast.com/AddMeFast Bir çok kullanıcı tarafından otomatik olmadığı için beğenilmez ancak, en oraganik ve sağlıklı erişim sağlayan site budur. İster para ile kredi alır isterseniz ücretsiz sayfa beğenerek kredilerinizi arttırabilirsiniz.

http://hublaa.me/ Hublaa uygulamasının 15 dakika sınırlaması ve bir sürü reklamı vardır. En sevilen yönü tek çekişte 500’den fazla beğeni getirmesidir.

Arkadaşlar ben en sağlam siteleri özgün bir makale haline getirerek, sizinle paylaştım. Benim için bir yorumu eksik etmeyin, kolay gelsin.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Theeveryman
7 yıl önce

Paylaşım İçin Teşekkürler Elinize Sağlık.

Alper
3 yıl önce

Gerçekten bilgilendirici bir yazı elinize sağlık.