ayın siteleri

Merhaba arkadaşlar bu aralar sitemde yenilikler yapıyorum, size de bir sürpriz yapmak istedim. Artık sitemde böyle sürprizler görebilirsiniz.

Tr Yama İndir – http://www.tryamaindir.com/

TR YAMA İNDİR kısa süre önce açılmış ve oyun yamaları sektöründe sağlam adımlar atan bir yama sitesidir. Özellikle ETS 2 ve City Car yamalarına yoğunluk vermiştir. Sitedeki footer alanı ve header alanı gelişmeli.

Yeni Dosya – http://www.yenidosya.net/

Sitede android paylaşımları, en yeni oyunlar, yerli yabancı güncel filmler, oyunlar, albümler, paylaşılmaktadır. Temasını geliştirmeli ve diğer sitelerden fark yaratmalı.

ByBurak – http://www.byburak.net/

Site yeni oluğu halde sosyal medya’da baya tartışılmıştır. Sitede Teknoloji, Mobil, Gündem, İnternet gibi bir çok kategori altında 10’larca yararlı konu vardır. Logosu ve footeri gelişmeli .

Gafolik – http://www.gafolik.com/
Bildiğimiz gibi gafolik sitesi bu senenin başında bir yılbaşı hediyesi gibi gelmişti ve en çok merak edilen sitelerdendi. Sitenin amacı ücretsiz grafik PSD’leri paylaşmak olduğunu düşünüyorum. Bileşen kısmı gelişmeli.

e-Ödev – http://e-odev.org

e-Ödev MEB konuları ile aynı anda ilerler sizde bu sayede okulda öğrenemediğiniz konuları burada tekrarlayıp pekiştirebilirsiniz. Sitenin konuları çoğaltılmalı.

Sizde her hafta siteniz bu alanda çıksın istiyorsanız e-cirik@yandex.com adresine mesaj atabilirsiniz.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments