Bugün android marketten baht yapıtı bulduğum fakat son derece hoşnut kaldığım kullanışlı ve bir o kadar da güzel Windows 8 launcher uygulamasını tanıtmak istiyorum. Neden böyle bir şey yaptığıma gelince, windows 8 işletim sistemi duyrulduğu günden bu yana pek çok uygulama geliştiricisi android markette windows 8’i baz alarak çeşitli arayüzler geliştirdi ve markete sundu. Ancak bu güne kadar hemen hemen tamamını tecrübe ettiğim bu launcherler arasında hiç biri bu yazımda tanıtacağım arayüz kadar hoşuma gitmedi.
Dilerseniz hemen tanıtıma geçeyim. Arayüz uygulamamızın orjinal isimi Launcher 8 ve android markette kolaylıkla fiyatsız olarak bulup indirebileceğinizi belirteyim. Yok ben şimdi bulamam filan diyorsanız ben size linkini atayım işte şuradaki programdan söz ediyorum. Bu arayüzün geliştiricisi Japon orijinli bir yazılım şirketi bu yüzden sanırım daha kullanışlı bir arayüz gibi geldi bana 🙂 Menüler arası geçişler üst düzey ve çok hızlı. Hem de öyle çok bir özellik istemeyen bir uygulama. Bir hayli androidli telefona uyumlu diye biliyorum. Telefonunuzu yan tarafta görmüş olduğunuz resimdeki gibi bir görünüme kavuşturacak ve oldukça sade ve kolay kullanıma kavuşturacak bir arayüz hazırlanmış.
Androidli telefonu olup da windows 8 işletim sisteminin arayüzüne gönül kaptırmış benim gibi pak çok insanı bu arayüz büyük bir dertten kurtaracak diyebilirim. Çünkü özellikleri ve bir hayli avantajından dolayı androidden vaz geçemiyorum ancak windows 8 arayüzünü de çok beğeniyorum. Benim çok işime yaradı ve çok hoşuma gitti. Umarım sizlerin de hoşuna giden bir uygulama olur…
cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments