Tanınmış kişi sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı yeniden bir ilke imzalıyor. Dominik’ten gelerek Adriana Lima ile el sıkışan Ilıcalı nasıl bir anlaşma yaptı. Acun her yerde farkını ortaya koyuyor.İşte Acun farkı.. Tanınmış televizyoncu Acun Ilıcalı, Victoria’s Secret meleği Adriana Lima’yı  Manhattan’daki podyumlardan alıp Maslak Cendere Yolu’ndaki TV8 binasına yerleştirecek. Hürriyet Gazetesi yazarı İzzet Çapa, bugünkü yazısında başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Adriana Lima ile anlaştığını yazdı. 
   İşte Çapa’nın bugünkü yazısı… Bir Victoria’s Secret ‘meleğini’ Manhattan’daki podyumlardan alıp Maslak Cendere Yolu’ndaki TV8 binasına ‘yerleştirebilecek’ sanırım tek kişi vardır. Eminim hemen kim olduğunu düşündünüz. Televizyon izleme alışkanlıklarımızı değiştiren Acun Ilıcalı’dan söz ediyorum. Meleğe gelince… O da Adriana Lima’dan başkası değil. Malumunuz Acun geçen yıl TV8’i satın alarak ‘tam teşekküllü’ bir medya patronu haline geldi. 
 Acun’un birinci ilkesi ise “Diğer tüm kanallardan değişik olmak…” ACUN ILICALI MODA PROGRAMI YAPACAK TV8’ciler ‘halis muhlis Acun buluşu’ olan bir moda programıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlarmış. Bu çok özel formatı sunması için de Adriana Lima ile anlaşmışlar dahi. Fakat tabii Lima’ya öyle pat diye imzaladırmak da her baba yiğidin harcı değil. Ilıcalı, ekibindekilere “Madem ki değişik kanal olmak istiyoruz, moda programını ancak Adriana sunarsa bu farkı yakalarız. Bu proje vizyonumuza çok uygun. Hedefimiz, başka kanallara benzemeyip seyircilerimize kendilerini iyi hissettirmek olmalı” mealinde bir konuşma yaptıktan sonra Adriana’yı ‘bağlama’ çalışmaları hız vermiş.
  ADRİANA’NIN İSTANBUL’DA OLDUĞUNU DUYUNCA DOMİNİK’TEN GELDİ” Derken geçtiğimiz günlerde Lima ve menajeri Chris, Acun’u arayarak İstanbul’da olduklarını söylemişler. Apar topar Dominik Cumhuriyeti’nden yurda dönen Ilıcalı, gecenin geç saatlerinde soluğu Four Seasons’ın lokantanında almış. ADRİANA ACUN ILICALI’YA “EVET” DİYE KONUŞTU Kafasındaki formatı Adriana ve menajeriyle paylaşan Acun ‘Victoria’nın güzeller güzeli meleğinden’ “Evet” yanıtı almış. Önceden tek televizyon tecrübesi olmayan Adriana hem istekli hem de çok heyecanlıymış.

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments