e-odev.org Nedir?
Ayrancı Ticaret Meslek Lisesi 10-H Sınıfı tarafından kurulan bir sitedir. Amacı her zaman güncel dersler paylaşıp, sizlere yardımcı olmaktır. Sitede 50 ders üzerine yazılmış 1000’den fazla ödev bulunmaktadır. Ekibimiz 15 kişi yazarlarımız ise 29 kişidir.

Ne işe yarar ?
Sitemiz MEB konuları ile aynı anda ilerler sizde bu sayede okulda öğrenemediğiniz konuları burada tekrarlayıp pekiştirebilirsiniz.

Siteye Git

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Melih Şimşek
Melih Şimşek
6 yıl önce

Almanca perfekt ile çevirirmisinizz 1-) İstanbul’a gittim. 2-) Kahvaltı yaptım. 3-) Biraz oturdum. 4-) Arkadaşlarımla dışarı çıktım. 5-) Arkadaşlarımla gezdik. 6-) Bol bol fotoğraf çekindik. 7-) Tarihi yerleri gezdim. 8 ) Boğaza gittim. 9-) Kız kulesine gittim. 10-) Çay içtim. 11-) Sonra eve geldim. 12-) Ailemle oturduk sohbet ettik. 13-) Mısır yedik çay içtik. 14-) Televizyon İzledik. 15-) Sonra Ailemle dışarı çıktım. 16-) Çay bahçesine gittik. 17-) Eskilerden muhabbet ettik. 18-) Sonra ben maça gittim. 19-) Maçta çok iyi oynadım ve yendik. 20-) Arkadaşlarla cafeye gidip birşeyler içtik. 21-) Oradan Beyoğlu Yeşilçam sinemasında nostalji. 22-) Adalarda bisiklet turu yaptık 23-)… Read more »