Web sitemizde BayburtWeb iş birliği ile Bir hosting çekilişi yapıyoruz. Öncelikle aşağıda bulunan yazıyı Facebook duvarınızda paylaşarak 2 Puan, Facebook sayfanızda paylaşarak 2 Puan, Twiter’da paylaşarak 2 Puan ve Web Sitenizde Paylaşarak 3 Puan Kazanabilirsiniz.

 Çekiliş sonucunda verilecek olan hostingler BayburtWeb tarafından karşılanacaktır. Bu yüzden kazanabilme ihtimalinize karşılık BayburtWeb.Org sitesinden müşteri kaydı yapınız. Çekiliş sonucu kazanan kişilere hostinglerini aktif edebilecekleri indirim kodları mail adreslerine gönderilecektir. Katılacak arkadaşlar öncelikle aşağıdaki yazıyı paylaşıp sonrasında paylaştıkları adresi, mail adresini, isim soyisimini ve facebook adreslerini ve #KATILIYORUM yazarak yazımıza yorum yaparak çekilişe ücretsiz şekilde katılabilirsiniz. 27 Ocak -12 Şubat arasında başvurular yapılacaktır. 14 Şubat Tarihinde ise kazananlar açıklanacaktır. kazananlar web sitemizden duyurulacaklardır.

Paylaşmanız gereken yazı;

Başlık; Hosting Çekilişi – ErdemCırık.Org

İçerik; Arkadaşlar BayburtWeb işbirliği ile düzenlenen çekilişe katılmış bulunuyorum sizleride çekilişe katılmanızı beklerim. Çekilişe başvurular 27 Ocak 2014 Tarihi ile 12 Şubat tarihleri arası olacaktır.

1.ve 2. Kazananlara verilecek hosting özellikleri;

 1. 1 GB Disk Alanı
 2. 10 GB Trafik
 3. 100 Adet Alt Alan Adı
 4. 100 Adet Mysql Veritabanı
 5. 100 Adet E-Posta
 6. Diğer Özelliklerdende 100’er Adet

3. Kazanana verilecek hosting özellikleri;

 1. 500 MB Disk alanı
 2. 10 GB Trafik
 3. 50 Adet alt alan adı
 4. 50 Adet Mysql veritabanı
 5. 50 Adet E-Posta
 6. Diğer özelliklerdende 50’şer adet
Ziyaretçi göndereceğiniz link; https://www.erdemcirik.org/2014/01/bayburtweb-sponsorlugunda-cekilis.html
cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments