Selam arkadaşlar bu tasarımı Salih Toy kardeşim yapmış ondan izin alıp sizinle paylaşmak istedim.Herşey Aşağıda Yazıyor 😀 Güle Güle Kullanın.

Tasarım ücretsiz olduğu için, footer alanında bulunan linkim hariç herşeyi ile oynamanız değiştirmeniz de serbestsiniz. Ben bu kadar zahmete girip paylaşıyorum. Sizde bundan yararlanıp çakkalık yapmayın. Emeğe hürmeten dokunmassınız inşallah.

Tasarımı sade bir şekilde ayarladım. Genel ton renki Gri tonlarında. Bundan başka renk’e de sahip değil zaten. İndex ve Konu kısmı olarak iki defa kodladım sayılır. Bunda da çok şanlısınız demektir.

Yazar Hakkında
Benzer Yazılar
Sponsor Reklam Alanı
Yazıları paylaşa bileceğiniz 3 adet link
Kategori ve Etiketleri gösterebileceğiniz text halinde yazı
Sayfalama
Tasarım Css3 desteği bulunuyor. Çift sütun kategoriler, Kayar logo, Kayar text, Hover, 360 dönebilen özellik ve daha saymadığım özellikleri bulunuyor. Zaten kullanma aşamasında da bunu anlıyacaksınız.

Son olarak ta Header üzerinde duyuru yazabileceğiniz bir alanı bulunuyor. Tasarımın bitirme aşamasında kullanılan Css %90 gzip, yani sıkıştırma yapılmıştır. Buda hız SEO ve Google açısından etkili olur. Bu kadar saymama rağmen atlamış olduğum hatalar olucaktır. Onun içinde artık kusura bakmayın. İyi bir tasarım olduğunu çok rahat söyleyebilirim. “Keşke entegresi olsa da kullansam” dahi diyorum ama olsun. Son olarak elimden geldiğince temiz kodlamaya çalıştım. Umarım beğenmişsinizdir. Hatırlatma olarak ta sizde eğer böyle tasarımlar istiyorsanız buraya tıklayın ve kendinize ait özel bir tasarımınız olsun.

Grim-Si v1 sürümüne göz atmak için;
Grim-Si v1 İndir (RAR Şifresi; www.salihtoy.com)

cloud-server
Yorum Aboneliği
Yorumu Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments