Sponsorluk

Tanıtım yazısı satın alabilir yada sponsorluk için buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz

Eğer sizde sitemize reklam verip web sitenizi yada uygulamanızı binlerce kişiye tanıtmak istiyorsanız tam yerindesiniz. İster seo bazlı olsun ister viral bazlı olsun bütün reklam çözümleri için iletişime geçebilirsiniz. Eğer çalıştığımız markaları ve kişileri görmek istiyorsanız aşağıdaki grafiği inceleyebilirsiniz.

Ne tür reklamlar alıyorum ?
Banner, tanıtım yazısı, link, video yada sizin teklifinize bağlı bir çalışma yapabiliriz. Yüzlerce referanslarımız arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Reklamların süreleri ne kadar?
Banner ve link aylık, tanıtım yazısı sınırsız şekilde fiyatlandırılmaktadır. Ancak özel çalışmalar için farklı anlaşmalar yapmaktayız.

Reklam verirsem bana ne katkısı olacak?
Google istediğiniz kelimelerde yükselip daha çok kullanıcıya erişebilirsiniz. Bunun yanısıra blogumuzun takipçilerinede reklam yapmış olacaksınız.

Neden size reklam vermeliyim?
Sitemiz 3 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir ve günde 2.000 – 5.000 arasında kullanıcısı vardır. Bu sayede sağladığı kaliteli linkler sizleri üst sıralara çıkartacaktır.

Fatura kesiyormusunuz ?
Hızlı Bul üzerinden satış yaptığımız için fatura kesmekteyiz. Hatta aşağıdan ilgili satışın üzerine tıklayıp kredi kartına taksit seçeneklerini bile kullanabilirsiniz.

Referanslar