Günlük Hayat Röpörtaj

Kairos Planet Nedir? Güvenilir midir ?

kairos planet nedir

Merhaba arkadaşlar, bana mesaj atarak bir çok para kazanma yolu soran arkadaşlar olmuş. Bende bunun hakkında bir blog yazısı yazmak istedim. Gittikçe gelişen teknoloji insanlara yeni umut kapısı olmaktadır. Hemen hemen bilgisayarın olmadığı ev yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca insanlar ellerindeki teknolojiyi gelir kaynağına çevirme yöntemleri aramaktadır. Bunun bir çok yolu olmakla beraber en yaygın ve en iyi gelir elde edebileceğiniz yolu Kairos’tur. Peki nedir bu kairos bir göz atalım. Kairos Planet ufak bir depozito karşılığında hard diskinizi kiralayıp para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Günde sadece 10 saat bilgisayarınızı açık tutmanız gerekmektedir yani demem o ki yaptığınız iş sadece boşta duran depolama alanınızı değerlendirerek para kazanmak.

Kairos yasal mıdır ?

İnternet’te dilden dile kairos hakkında bazı yanlış bilgiler dolanmaktadır. Örnek vermek gerekirse bazı sitelerde kairos dolandırıcı mı? yalancı mı ? aldatmaca mı ? gibi konular açılmaktadır. Ben buna bir açıklık getirmek istiyorum. Sistemin işlemeye başladığı günlerden itibaren kullanan bir kullanıcı olarak çok memnun kaldım. Bu memnuniyetimi de açıklamak istiyorum, çünkü boş laflar eden insanlara tahammül edemeyen birisiyim. Adamlar gelişen teknoloji çağında kolaylık getirip 3 ayda verdiğiniz parayı amorti edip, geri kalan 9 ay basit bir şekilde para kazandıran sistemi yapmışlar. Hala konuşan insanlar var, onlarada bir şey diyemiyorum. Yıllardır kazandığım parayı kairos planete borçluyum diyebilirim. Yasal olduğunuda kendim yaşadım ve gördüm. Zaten işe yaramaz bir sistem olsa size önermem.

Kairos ile mağdur veya şikayetçi olan var mı ?

Tabiki mağdur olan kullanıcılar vardır, ancak bunun sebebinin kullanıcı olduğunu söyleyebilirim. Kolay pes ettiklerinden yada bilgisayarını açmadıklarından kaynaklanıyor. Çünkü size bir vaat verilmiyor yada yalan dolan ile iş yapılmıyor. Aylık ve günlük kesin kazançlarınız belli. Siz sadece günde 10 saat sisteme dahil olursunuz başka bir işe karışmazsınız.

Bu blog yazısını açıklayıcı olarak yazmak istediğim için bir de sistemi kullanan bir kişi ile röpörtaj yapmak istedim.

İsmini vermek istemeyen bir arkadaşımın bana söyledikleri;

Ben: Merhaba, kaç yıldır kairos planet kullanıyorsun ve ne amaçla kullanıyorsunuz ?
Arkadaşım: İlk olarak paraya ihtiyacım olduğu için ufak sermayeler ile nasıl iş yapabileceğimi araştırdım, arkadaşımın önerisi üzerine kairostan bir paket seçip satın aldım ve 3 – 4 ay sonra verdiğim parayı amorti edip para kazanmaya başladım.

Ben:
Genel olarak memnun musun bir sorun yaşadınız mı ?
Arkadaşım:
İlk başta paramı kaptırdım gibi düşünüyordum ancak sistemi öğrendikçe kolay yoldan bu kadar para kazandığıma inanamadım.

Ben: Yeni üye olacak arkadaşlara neler önerirsiniz ?
Arkadaşım:
Ufak paketle değilde büyük paketlerle işe başlayıp, arkadaşlarını sisteme davet ederek daha çok para kazanabilirler. Çünkü referans üyenin altındakilerde davet ettiği kişilerin kazandığının %10’a varan bir kısmına sahip oluyor. Böylelikle ağ ne kadar büyürse o kadar zengin oluyorsunuz.

Ben: Teşekkür ederim, başka diyecekleriniz var mıdır?
Arkadaşım:
Asıl ben teşekkür ederim üyelerinize böyle bir sistemi anlatmak için çaba sarf ettiğiniz için.

Bu yazıya bir tepki verebilirsiniz
  • Muhteşem
  • Eğlenceli
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Şaşkın