Mobil Oyun

En İyi Ücretsiz Android Oyunları

Ücretsiz Android Oyunları

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizler için en iyi android oyunlarını listeleyeceğim. Hepsini Google Play üzerinden teker teker inceledim oynadım ve sizlere sunuyorum.

AA: Dönen topun arasına çubukları sokmaya çalışın, oyun hızlansın yavaşlasın ve siz sinirlernin tabiki oyunun zevki burada ortaya çıkıyor.

Granny Smith: Elmalarını çok seven bir teyze düşünün ve bunun bahçesinden elmaları çalınmakta, kaçan admaları kovalayarak elmaları kurtarın ve bu oyunun bağımlısı olun.

Angry Birds Star Wars: Bilim kurgunun ötesinde süper bir oyun Angry Birds Android telefonların vazgeçilmez oyunu haline gelmiş bulunmaktadır.

Anomaly Warzone: Savaş oyunlarını çok seviyorsanız bu oyun tam size göre silahlarınızı donanın ve çevrenizdekilerden korunun.

Flick Golf Extreme: Golf oynamayı seviyor ancak dışarıda gerçek oynamaya vaktiniz yokmu ? işte bu oyun tam size göre topu sürükleyin ve deliğe sokun bu kadar basit ama eğlenceli bir golf oyunu.

Kingdom Rush: Kendi krallığınızı kurun ve trolllerden koruyun hatta dükkan açarak kiranızı bile alın tamamen eğlenceli bu oyun sayesinde evde işte okulda hiç sıkılmayacak bağımlısı olacaksınız.

Vegas Gangsteri: Yeni çıkan bu oyunumuz Grand Theft Auto’dan sıkılanlar için birebir, yeni görevler yeni haritalar ve daha fazlası bu aksiyon oyununda.

Candy Crush Saga: Bu oyun 7 ülkeden daha pahalı ! Renkleri bir araya getirin ve şekerleri patlatın böylelikle eğlenmenize bakın.

Zigzag: Topu köşelere çaptırmadan ileriye gitmeye çalışın ancak şu konuda dikkat edin ki telefonunuzu bile parçalayabilirsiniz.

Flow: Zihnizi çalıştırma vakti geldi renkli noktaları birleştirin ve bölümler zorlaştıkça eğlenmeye devam edin.

Hay Day: Her yaşta insanın bağımlı olacağı bu oyunda ürün yetiştirin, satın ve satın alın her şey sizin elinizde.

Fruit Ninja: Havadan düşen meyveleri keserek bir samuraya dönüşün, tabi ki bunu yapmak için bölümleri geçmeniz lazım gittikçe daha hızlanın ve bomba gibi nesneler gelsin.

Song Pop: Müzik bilginize güveniyorsanız çalan şarkıları tahmin edin ve arkadaşlarınız ile oynayın.

Benim sizler için listelediğim uygulamalar bu kadar sizde güzel oyunlar bulduysanız bana iletişimden atabilirsiniz, hepinize iyi oyunlar dilerim 🙂

Bu yazıya bir tepki verebilirsiniz
  • Muhteşem
  • Eğlenceli
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Şaşkın